מצפה משחקניי לשיפור משמעותי

המלצת WINNER לסרייה A: אחרי שאכזבה בליגה האירופית וטרם הבטיחה את מקומה בשלב הבא, לאציו תארח הערב את נובארה למשחק אשר ינעל את המחזור ה-13 בליגה האיטלקית הראשונה

יום שני 05 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
במשחק אשר ינעל את המחזור ה-13 בליגה האיטלקית, תארח הערב (שני) לאציו את נובארה. ערב המשחק, לאציו מדורגת במקום הרביעי בסרייה A עם 22 נקודות במאזנה, ואילו נובארה במקום ה-18 ולה 10 נקודות.

לאציו אכזבה בליגה האירופית ביום חמישי עם 0-0 מול ואסלוי ועדיין לא הבטיחה את עלייתה לשלב הבא. אדי רג׳ה, מאמן הקבוצה אמר: ״אני מצפה משחקניי לשיפור משמעותי במשחק הזה, לא רוצה לחשוב על אפשרות שלא ננצח את נובארה״. חניכיו נכנעו במחזור הליגה האחרון 1-0 למוליכה יובנטוס, וקטעו ריצה של תשעה משחקים ללא הפסד של הקבוצה.

נובארה מגיעה למשחק אחרי ניצחון 1-2 על פארמה בליגה בשבוע שעבר, אחריו המשיכה את המומנטום עם ניצחון 2-3 על קטניה שהעלה אותה לשמינית גמר הגביע האיטלקי. אמיליו טסר, מאמן הקבוצה אמר: ״במשחקים האחרונים השחקנים שלי הראו הרבה אופי״.

נובארה רחוקה רק נקודה אחת מהקו האדום והיא עדיין לא ניצחה בחוץ העונה בסרייה A. האורחת תופיע למשחק ללא שישה פצועים ועוד שני מושעים, מה שיחבל קשות בסיכוי הקלוש שעוד היה לה לצאת מהמשחק עם נקודה.

משחק מס' 219: לאציו - נובארה. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f