אסור לבייש עצמנו בבית

המלצת WINNER ליורוקאפ: מולי קצורין ופרנקפורט יארחו הערב את לוקומוטיב קובאן וינסו לרשום ניצחון בכורה העונה במפעל, אחרי שלושה הפסדים רצופים

יום שלישי 06 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
פרנקפורט סקייליינרס ולוקומוטיב קובאן ייפגשו הערב (שלישי) למשחק במסגרת המחזור הרביעי בבית מס' 5 של היורוקאפ. המארחים עם שלושה הפסדים רצופים במפעל, כאשר לאורחים שני ניצחונות והפסד. 

המנוע של האורחים הוא ג'רמיה מסי, המדורג שני במדדי האיכות המצטברים במפעל. הוא מדורג ראשון בריבאונדים וחטיפות, ושלישי בקליעות. בשבוע שעבר לוקומטיב ניצחה בבית 60-83, במשחק בו קלעה 11 פעמים מחוץ לקשת השלוש, והציגה משחק הגנה מצוין.

ג'רמרקו דוידסון מסקייליינרס ינסה להצר את צעדיו של מסי, ואילו הגארד מיכאל תומפסון ינסה לעזור לו להחיות את כמות איבודי הכדור של הקבוצה - העומדת על 23! הדו קרב בינו לבין רודריק בלאנקי יכריע את המשחק. ההערכה - ניצחון ללוקומוטיב. 
מולי קצורין מאמן הגרמנים אמר: "הפסד יסיים את הסיפור שלנו במפעל לעייני הקהל הביתי שלנו, וזו תהיה אכזבה עצומה. אני מצפה מהשחקנים שלי למחוייבות, כדי שלא נבייש את עצמינו". 

בוז'ידאר מליקוביץ'
, מאמן לוקומוטיב, אמר: "הקבוצה היריבה בגבה אל הקיר ותילחם על הכבוד שלה. במצב הזה הם הכי מסוכנים, אנחנו נצטרך להישאר מפוקסים". 

משחק מס' 20: פרנקפורט (5+) - לוקומוטיב קובאן. ההימור: 1

צילום:  GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק