פאר הפסידה לוויליאמס

טניס: שחר פאר הפסידה בחצי-גמר טורניר מיאמי לסרינה וויליאמס בתוצאה 0:2 (6:7, 1:6) וסיימה את חלקה בטורניר. הבלגית זו'סטין הנין ארדן כבר מחכה לוויליאמס בגמר לאחר ניצחון על אנה צקבטדזה הרוסיה, 2:6, 3:6

יום שישי 30 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

שחר פאר, הטניסאית מספר אחת של ישראל ואחת מגדולי ספורטאינו בכלל, הפסידה הלילה בחצי-גמר טורניר מיאמי לסרינה וויליאמס האמריקאית , המדורגת 18 בעולם (13 בטורניר) בתוצאה 0:2 (6:7, 1:6). סרינה אמנם שיחקה הלילה על אדמת מולדתה, אך ישראלים ויהודים רבים שבאו לראות את שחר, נתנו לה אווירה ביתית ככל האפשר, עם עידוד שלעיתים הזכיר את מדשאות מגרשי הכדורגל ולא את אילו של הטניס. זה לא הספיק. הנסיון והכוח של וויליאמס עשו את ההבדל לטובתה, אך שחר פאר הולכת הביתה עם הרבה גאווה אחרי עוד טורניר נהדר.


מערכה ראשונה
שתי השחקניות שמרו על ההגשה שלהן לאורך כל המערכה והגיעו לשובר שיוויון. סרינה המנוסה היתה חדה ומרוכזת יותר משחר וניצחה את שובר השיוויון עם אייס בתוצאה 4-7. וניצחה - 6:7 במערכה.

מערכה שנייה
סרינה עלתה למערכה השנייה מלאה בטחון. היא שמרה על ההגשה שלה במשחקון הראשון ומיד אחריו ביצעה את השבירה הראשונה במשחק ועשתה 0:2. שחר ניסתה להחזיר בשבירה משלה אך שני אייסים רצופים של האמריקאית עשו 0:3 ונתנו לה מומנטום גדול להמשך. פאר, שלא ידועה כאחת שמוותרת בקלות לקחה את המשחקון הבא וצימקה ל- 1:3, אך זה גם היה המשחקון האחרון שהיא ניצחה במשחק. סרינה ניצלה את הנסיון הרב שלה ולא פחות מכך את הכח הפיסי העדיף בהרבה שלה והביסה את שחר 1:6 במערכה השנייה ו-0:2 במערכות.

לסרינה וויליאמס מחכה בגמר זו'סטין הנין ארדן, הטניסאית הבלגית המצויינת, המדורגת ראשונה בעולם, אשר העפילה הערב לגמר אחרי ניצחון על אנה צקבטדזה הרוסיה, 2:6, 3:6.

הנין פתחה מצויין את המשחק ושלטה ללא עוררין במערכה הראשונה. דווקא במערכה השנייה במצב של יתרון 1:5, נלחצה מעט הנין והרוסיה שברה אותה עד ל-3:5. אולם הנין הצליחה להגיש ולזכות במשחקון התשיעי בדרך לניצחון 2:6, 3:6קאניאס נגד ליוביצ'יץ בחצי הגמר

בגיזרת הגברים ניצח הערב איבן ליוביצ'יץ הקרואטי, המדורג תשיעי בעולם (שביעי בטורניר) את חואן צ'לה הארגנטינאי, 5:7,3:6, והעפיל לחצי הגמר, בו יפגוש את ג'יז'רמו קניאס הארגנטינאי (26 בעולם), אשר ניצח את טומי רוברדו הספרדי בתוצאה 6:7, 1:6. קניאס, שהדהים את פדרר בשמינית הגמר וגם לפני שבועיים בטורניר האינדיאן וולס, לא הראה סימנים של אופוריה ולאחר מערכה ראשונה צמודה, שהסתיימה רק לאחר שובר שיוויון, התפוצץ על רוברדו ולא הותיר לו סיכוי.

בחצי הגמר השני יפגשו אנדי מארי הבריטי, המדורג 12 בעולם ונובאק דיוקוביץ' הסרבי, המדורג עשירי בעולם.

 תמונות: רויטרס.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק