אחרונה אך מתאוששת

המלצת WINNER לליגת האפרטורה הארגנטינאית: שני מחזורים לסיום ובאנפילד שהתרגלה בעונות האחרונות לצמרת, מוצאת את עצמה עמוק במקום ה-20 והאחרון. בלגראנו האורחת הציבה לעצמה יעד לנצח את שני מחזורי הסיום

יום חמישי 08 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
אחרי שבוקה זכתה באליפות בתחילת השבוע, נותרו עוד 2 מחזורים לליגת האפרטורה בארגנטינה והקרבות הם בתחתית הרותחת. הלילה תארח באנפילד האחרונה בטבלה, שמגיעה אחרי הפסד 0-3 לבוקה בבומבוניירה, המשחק שהכתיר את בוקה לאלופה, בסגל מלא למשחק את בלגראנו שמגיעה אחרי 1-1 ביתי מול גודוי קרוז, כשהאורחת תיאלץ להסתדר ללא נסטור סילברה הפצוע.

באנפילד ניצחה רק שלושה משחקים העונה, עשתה 2 תיקו ו-11 הפסדים. הקבוצה במגמת שיפור יחסית, זאת למרות ההפסד לבוקה שהיה צפוי. בלגראנו שעלתה השנה לליגה הבכירה במקום השביעי עם 14 נקודות מעל באנפילד בטבלה, 25 בסך הכל, מועמדת לנצח במשחק. עד כה היא עם שישה ניצחונות, שבעה תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. לבלגראנו התקפה מצויינת גם ללא נסטור סילברה, בעוד שבאנפילד מתקשה מאוד בהגנה.

בלגראנו הציבה לעצמה מטרה להשיג 30 נקודות באפרטורה, ואם תנצח היא תעמוד על 28 נק׳ ומשחק אחד ביתי לסיום. שתי הקבוצות נפגשו לאחרונה בעונת 2006/7. בשני המשחקים בעונה ההיא הקבוצה הביתית ניצחה. 

למרות היתרון של בלגראנו, באנפילד ב-5 משחקי הבית האחרונים השיגה 3 ניצחונות, תיקו והפסד ללאנוס החזרה שבמקום השלישי - אנו מאמינים כי היא מספיק חזקה בשביל לנצח, אך בשל היכולת הנהדרת בה מגיעה האורחת מקורדובה - אנו ממליצים לסמן X.

משחק 1: באנפילד - בלגראנו. ההימור: X

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9