אתלטיקו מטיילת בגביע המלך

המלצת WINNER לגביע הספרדי: אתלטיקו מדריד תתארח מול אלבסטה שהדרדרה עד לליגה השלישית בספרד. לא צריכים להבין יותר מדי בשביל להמר שאתלטיקו תנצח, אך כמה שערים היא תכבוש?

יום חמישי 08 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
אין רגע דל באמצע השבוע. גם כשאין לאתלטיקו מדריד משחק במסגרת הליגה האירופית, ה"לוס קולצ'ונרוס" נאלצים לפגוש מחר את אלבסטה במסגרת הגביע הספרדי, כשזהו המשחק הראשון מתוך שניים במסגרת גביע המלך. 

אלבסטה במקום השישי בליגה השלישית בספרד, והיא מגיעה למשחק הראשון מול אתלטיקו לאחר תיקו מול קבוצת המשנה של גיחון, 2:2, והפסד 2-0 בונסינדריו. אתלטיקו מהצד השני במקום השמיני בליגה הראשונה, והיא בכושר מצויין אחרי שישה ניצחונות בשמונת המשחקים האחרונים שלה, כשהפסדים הגיעו רק בדרבי בברנבאו מול ריאל ובמשחק חוץ מול חטאפה. שבעה מתוך שמונת המשחקים האחרונה של אתלטיקו הסתיימו עם ארבעה שערים ומעלה, כשרק משחק הליגה האירופית בחוץ מול סלטיק הרס את המאזן (1:0).

המשחק הקודם בין השתיים הסתיים בניצחון של אתלטיקו מדריד, 3-1 לפני שש שנים. ההימור שלנו הוא שאתלטיקו מדריד תנצח את המשחק ללא קושי רב, היא שווה כאן לפחות שני שערים בעוד אלבסטה כלל לא תמצא את הרשת. אנו ממליצים על 2-3 שערים במשחק.

משחק מס. 202 - אנדר/אובר (2-3) / אלבסטה - א. מדריד - X (יחס 1.85) 

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק