פרטיזן מחפשת כרטיס לטופ 16

המלצת WINNER ליורוליג: אחרי הניצחון הגדול על מכבי ת"א בשבוע שעבר, נפרדה פרטיזן בלגרד מניקולה פקוביץ' שחזר ל-NBA וכעת המפתחות בידיו של מילאן מצ'באן - שינסה להצעיד את הקבוצה לניצחון ולהבטיח את ההעפלה לשלב הבא

יום חמישי 08 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
בית 3 ביורוליג בו משתתפת גם מכבי ת"א שמתארחת הערב במדריד יפגיש משחק נוסף בין פרטיזן בלגרד, שאחרי הניצחון בשבוע שעבר על מכבי יצאה לבלגיה שם תפגוש את שרלרואה. לבלגים מאזן של ניצחון בודד לצד שישה הפסדים, בעוד פרטיזן עם 3 ניצחונות ושלושה הפסדים. 

שרלרואה תסיים סופית את הקמפין שלה אם תפסיד ואילו פרטיזן תבטיח מעשית את העפלתה לטופ 16 אם תנצח, כשעדיין לא ברור מאיזה מקום לאור הקרב מול אנאדולו אפס, ריאל מדריד ומכבי תל אביב.

פרטיזן ניצחה במשחק הראשון שנערך בביתה בסרביה 91-81, ואם המארחת תפתיע ותנצח הערב את פרטיזן, הפרש הסלים במפגשים ביניהן יקבל חשיבות. פרטיזן היא הקבוצה שזורקת הכי הרבה לשלוש נקודות במפעל, כאשר שרלרואה בתחתית הרשימה הזו. 

כל הכרטיסים למשחק כבר נחטפו והקהל המקומי רוצה לראות ניצחןן ביתי ראשון העונה של קבוצתו במסגרת היורוליג. דווין ברוליס משרלרואה עדיין פצוע, הסרבים נפרדו מהסנטר שלהם ניקולה פקוביץ׳ שחזר לליגה הטובה בעולם.

כוכב פרטיזן כעת הוא מילאן מצ׳באן המושאל ממכבי, שיקבל שמירה הדוקה מטוקו שאנגליה, בוודאי אחרי התצוגה של מצ'באן במחזור היורוליג האחרון. מתחת לסלים יהיה קרב קשה בין כריסטופר בגין משרלרואה למירוסלאב רדוליצה מפרטיזן. יירי וולש הפורוורד של הבלגים יתעמת עם מרקו קקרביץ׳.

מילאן מצ׳באן מפרטיזן אמר: ״אנו בכושר טוב ונשתדל להמשיך אותו. זהו אולם ביתי ביותר אבל נקווה לעשות את העבודה״. יירי וולש משרלרואה אמר: ״אנחנו עם הגב אל הקיר. אנחנו חייבים לקהל שלנו ניצחון בייתי וזו ההזדמנות שלנו״.

 משחק 203: שרלרואה‎ (+1) ‎ - פרטיזן בלגרד. ההימור: 2

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק