גלאטסראיי חושקת בסגנות

המלצת WINNER ליורוליג: גלאטסראיי הטורקית השקיעה הקיץ סכומי עתק בשביל לנסות ולהגיע לפיינל פור המתקיים השנה באיסטנבול. ברצלונה צפויה לסיים ראשונה את הבית, הטורקים מקווים לסיים אחרי הקטאלונים - אבל סיינה לא תוותר

יום חמישי 08 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
הקרב על הסגנות לברצלונה בבית ד' נערך כל שבוע מחדש, אך כעת כשאנו לקראת סיום השלב המוקדם ביורוליג - כל משחק הופך לקריטי. גלאטסראיי, הקבוצה מהעיר שתארח את הפיינל-פור הגדול בסיום העונה, ניצבת במקום הרביעי בבית עם שלושה ניצחונות וארבעה, בעוד סיינה עומדת ביעד שהציבה לעצמה לסיים אחרי ברצלונה, והיא כאמור במקום השני עם חמישה נימחונות ושני הפסדים.

לסיינה נתון נהדר של מעל 50 אחוזים של דיוק מהשדה, 40 אחוזים מהשלוש ו-80 אחוז מהעונשין, כשמנגד גלאטסראיי המארחת מדורגת גבוה בריבאונד התקפה.

זאזה פצ׳וליה עזב את גלטאסראי וחזר לאטלנטה מה-NBA לאור סיום השביתה בליגת הכדורסל הטובה בעולם, סיינה תשחק ללא רימאס קאוקינאס.

המאצ׳ אפ של המשחק צפוי להיות בעמדת הרכז בין בו מקאלב המצוין בסיינה לג׳יימס לוקאס מגלאטסראיי, שלה יש יתרון בעמדה מספר 2 עם יאקה לקוביץ׳ הטוב מאיגור רקוצ׳ביץ׳. מתחת לסל יהיה קרב ענקים בין דייויד אנדרסון מסיינה לפורקאן אלדמיר הטורקי. 

יאקה לקוביץ׳ מגלטסראי אמר: ״אני מקווה שהקהל שלנו ידחף אותנו לניצחון במשחק הזה ומאמין ביכולתנו לנצח״. איגור רקוצ׳ביץ׳ מסיינה אמר: ״משחק חזק ביותר ברמה של הצלבה. אני מאמין שננצח אבל יהיה קשה״. 

משחק 187: גלאטסראיי - סיינה 5+. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8