מלאגה מחכה לבאמברג

המלצת WINNER ליורוליג: אחרי שבאמברג הפתיעה את מלאגה בשנה שעברה וניצחה אותה בביתה, הספרדים מחפשים לנקום על אותו הפסד ולהבטיח מעשית את הכרטיס לטופ 16

יום חמישי 08 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

מלאגה הספרדית מאוד לא יציבה העונה. היא לא מצליחה לרשום 2 ניצחונות רצופים ביורוליג ובליגה המקומית כבר חודש שלם, אבל מאזנה בבית ב' ביורוליג הוא עוד בגדר הסביר. מלאגה עם שלושה ניצחונות וארבעה הפסדים בבית ב', ואילו באמברג הגרמנית עם שני ניצחונות וחמישה הפסדים באירופה, אך היא בתקופה קשה מאוד לאחר שמשחק הליגה האחרון שערכה בתחילת השבוע קטע רצף של 4 הפסדים.

ביורוליג מלאגה במקום השלישי בבית, עם שלושה הפסדים רצופים, ואילו הגרמנים מתחרים עם עוד שלוש קבוצות על המקום הרביעי. מלאגה תבטיח מעשית את ההעפלה לטופ 16 אם תנצח הערב בביתה.

למרות מצבה של באמברג בשבועות האחרונים, אל תתפלאו אם הקבוצה תקום מהקרשים דווקא בספרד. באמברג ניצחה את מלאגה 72-70 בשנה שעברה, בביקורה הראשון מלאגה אי פעם.

אוניקאחה מובילה את היורוליג בריבאונד עם 269 כדורים חוזרים ובריבאנד התקפה עם 91 ריבאונדים. באמברג מנגד היא מלכת איבודי הכדור של המפעל עם 72. קריסטפס ולטרס הפצוע יעדר במלאגה, בעוד באמברג בסגל מלא.

צפו לעימותים קשים בעמדת הפורוורד בין מרכוס סולטר ללוקה זוריץ' מאוניקאחה, ובעמדת הסנטר בין טיבור פלייס מהאורחים לג'ואל פרילנד מהמארחים. המאצ' אפ המשמעותי הוא בעמדת הרכז בין ברני רודריגז ממלאגה לאנטון ג'אבל מבאמברג. ולמרות הניצחון בשנה שעברה, אנו מהמרים על ניצחון למלאגה.

ג'ואל פרילנד ממלאגה אמר: "ננצח ונצא מהתקופה הקשה. בשלב הבא זה כבר יהיה אחרת לגמרי מבחינתנו". מרכוס סלוטר מבאמברג אמר: "אם ננצח במשחק הזה נהיה בטופ 16 ואין דבר שאנחנו רוצים יותר מזה".  

משחק 184: מלאגה - באמברג (8+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f