כל הדרך למעלה

המלצת WINNER לליגה האנגלית השנייה: טורקווי לא הבריקה בפתיחת העונה, אך חודש נהדר והתקפה פוריה במשחקי הבית הקפיצה אותם מעלה. בארנט ברחה מהקו האדום ותנסה לשמור על רצף הניצחונות בליגה

יום שישי 09 דצמבר 2011
שלמה חסיד

אנגליה, ליגה שנייה: טורקווי העשירית בטבלה חוזרת הערב הביתה לאחר 2 משחקי חוץ רצופים בליגה ובגביע, אותם סיימה בתיקו והפסד בגביע מול שפילד יונייטד. למרות ההפסד האחרון בגביע, בליגה טורקווי אחרי חמישה משחקים ללא הפסד, ולמרות המקום במרכז הטבלה מטפחת שאיפות להגיע לפלייאוף בליגה האנגלית השניה. 

כאמור, טורקווי חוזרת למגרש הביתי אחרי 2 משחקי חוץ, ובבית היא משיגה תוצאות מרשימות. קבוצה אחרי ניצחונות במגרש המקומי על ווימבלדון בשיעור 0:4, הרפורד 0:2 ו-1:3 על פלימות', זאת לצד ניצחונות חוץ בין לבין מול קרו, 3:0 ובחודש שעבר בגביע האנגלי מול צ'סטרפילד, 3:1.

טורקווי מצטיינת במשחקי הבית, וזאת במיוחד הודות למשחק ההתקפה הפורה תחת הקהל הדוחף - הקבוצה שנייה רק לקרואלי, מוליכת הטבלה, במספר ההבקעות שלה במשחקי הבית - 23 לעומת 24 של קרואלי הראשונה בטבלה. כוכב ההתקפה שלהם הוא רנה האו עם 7 שערים ו-3 בישולים. הקשר לי מנסל עם שישה שערים ושלושה בישולים, בילי בודין עם 4 שערים ובישול. 

יריבתה הערב,  בארנט, אמנם במקום ה-17 בלבד אבל היא במגמת שיפור ניכרת. לאחר שהייתה מתחת לקו האדום, רשמה הקבוצה בחודש האחרון 5 ניצחונות, תיקו והפסד בכל המסגרות - ב-3 מחזורי הליגה האחרונים היא עם 2 ניצחונות ותיקו. עם זאת, בחוץ המאזן שלהם עומד על שני ניצחונות, שני תיקו וחמישה הפסדים - אבל את שני ניצחונות החוץ השיגו ב-2 המשחקים האחרונים.

הקבוצה מדורגת רביעית מהסוף בטבלת הסופגות במשחקי חוץ. בנוסף, בארנט מתקשה מול קבוצות מהחלק העליון של הטבלה, ותהיה להם בעיה מול טורקויי ההתקפית. איזואל מקלויד מוביל את התקפת הקבוצה עם 12 שערים ובישול, אך זה לא צפוי לעזור להם הערב.

 משחק 50: טורקווי - בארנט. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9