משחק העונה הראשון

המלצת WINNER לליגת הכדוריד: אס"א תל אביב והפועל ראשון לציון ייפגשו למשחק שאחת מהן תישאר בסופו ללא המאזן המושלם העונה, אולי אפילו שתיהן

יום שישי 09 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
אס"א תל אביב והפועל ראשון לציון ערכו בשנה שעברה מספר רב של מפגשים מרתקים ביניהן בליגה, בגביע ובפלייאוף - משחקים שהותירו טעם גדול של עוד. אמנם בעונה שעברה הדיחה הפועל ראשון לציון את אס"א במשחקי הגביע, אבל אס"א צחקה אחרונה כשהדיחה את ראשון לציון בחצי גמר הפלייאוף.

היום (16:00, שידור ישיר בערוץ הספורט) ייפגשו שתי הקבוצות למשחק במסגרת המחזור השמיני בליגה הלאומית בכדוריד. שתיהן מגיעות כאמור במאזן מושלם, כשהפועל ראשון-לציון ניצחה 7 משחקים מתוך 7 ואילו עשתה זאת כשניצחה 6 משחקים מתוך 6. כמעט כל הניצחונות של שתי הקבוצות הושגו בקלות רבה, יש שיאמרו רבה מדי.

לכאורה, אס"א תל אביב נראית פייבוריטית היום. ראשון לציון כבר מסתר שבועות נאלצת להסתדר ללא דניס זכארוב שגמר את העונה, כמו גם אלירן רן. גם גיא כהן ויותם טל פצועים, אך ההנחה היא שהם ישחקו היום. אס"א תל אביב מארחת באולם "האוניברסיטה" ומגיעה בסגל מלא. 

מאמן אס"א תל אביב, אולג בוטנקו אמר לקראת ההתמודדות: "נכון, יש לנו את יתרון הביתיות, אבל מדובר במשחק בין שתי הקבוצות הכי טובות היום בארץ שנמצאות בכושר הכי טוב. הפועל ראשון לציון הוכיחה שהיא מסוגלת לשחק גם בלי זכארוב. אני לא יודע איך יתפתח המשחק, אבל ההרגשה היא שהוא יהיה צמוד".

הקפטן של הפועל ראשון לציון, עידן מיימון הוסיף: "לא הולך לנו בשנים האחרונות במגרש של אס"א. מדובר במשחק חוץ אולי הקשה ביותר שיש בליגה, אבל אנחנו בכושר מצוין ויכולים להשיג תוצאה טובה מאוד. מה שבטוח הוא שתהיה חגיגה גדולה של כדוריד".

משחק הליגה האחרון של שתי הקבוצות היה מול חולון, אותה ניצחו שתיהן. ההערכות של פרשני הכודריד מדברות על משחק כדוריד צמוד, כמו מרבית המשחקים בין השתיים בעונה שעברה, ולכן אנו נוטים ללכת עם אס"א, הקבוצה הביתית שתזכה לרוח גבית ותישאר מושלמת לבנתיים.

משחק 13: אס"א תל אביב - הפועל ראשון לציון. ההימור: 1

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק