מכבי תגיע לשיא שלה בזמן

אנתוני פארקר, אקס מכבי ת"א לא מתרגש מההפסד של האלופה לירושלים אתמול: אל תמעיטו בערכם. במכבי שוללים את האפשרות לחזק את הקבוצה לקראת הסיבוב השלישי

יום שישי 30 מרץ 2007
שלמה חסיד

בעונה כל כך חלשה של מכבי ת"א, אין אלא להתרפק על הנוסטלגיה.

כוכב הקבוצה בשנים האחרונות, אנתוני פארקר אמר ל-TELESPORT לקראת ההצלבה: "אני מכיר את מכבי ומאמין שהיא תגיע לשיא שלה בזמן. אני מקווה מאוד שהם יעברו את צסק"א, למרות שאני יודע שזה קשה. בכל מקרה, אל תמעיטו בערכה של מכבי, זו קבוצה טובה עם שחקנים טובים ואני שולח לה מכאן ברכת הצלחה בהצלבה".

על יכולתו המשופרת במדי טורונטו אמר פארקר: "אני משתדל לתת את המיטב בכל משחק שבו אני משחק ולתרום ככל יכולתי. אני רק חלק מהקבוצה ואני לא בורג מרכזי, אני לא אמור להיות כזה".

במכבי כבר מחקו את ההפסד אתמול להפועל ירושלים לנקודה ולא מתעסקים בו יותר. עוזר המאמן, גיא גודס אמר ל-TELESPORT: "אני באופן אישי מרגיש מצוין, למרות התקרית שבה הייתי מעורב. כרגע אנחנו עם הראש בצסק"א במאה אחוז וזה הדבר היחיד שמעסיק אותנו".

במכבי שוללים כרגע את האפשרות לחזק את הקבוצה לקראת משחקי הסיבוב השלישי. בכיר בקבוצה אמר: "בכלל לא מתעסקים בזה, יש לנו כבר 13 שחקנים, אנחנו לא קבוצת פוטבול. ספקולציות כאלה טובות לעיתונאים, אבל כרגע זה לא עומד במחשבות שלנו".

גם היו"ר שמעון מזרחי שבע קרבות ועזב את מלחה בהרגשה שיהיה בסדר ובעודו באוטובוס שהחזיר את מכבי ת"א אמר היו"ר לאחד מחבריו: "ירושלים ניצחה אותנו בקושי על חודה של נקודה, ויהיה לה קשה מאוד לזכות באליפות נגדינו".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק