את האוהדים זה לא יספק

המלצת WINNER לפרמייר-ליג: בולטון נמצאת בצרות, מתחת לקו האדום עם 3 ניצחונות ליגה בלבד. אסטון וילה אמנם משיגה פה ושם נקודות, אבל נראית רע מאוד והקהל כבר מבקש את ראשו של המאמן. איך זה יסתיים?

שבת 10 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

בולטון שניה מהסוף בטבלה, ולמרות שהיה נראה כי היא מתאוששת, עושה רושם שמאבקה נגד הירידה יימשך עד לסיום. סה"כ יש לקבוצה ניצחון בודד ושלוש נקודות משבעת המחזורים, שהגיע בזכות ההתפוצצות 0:5 על סטוק, אך במקום לעלות על הגל הקבוצה מאז הפסידה 3 משחקים ברציפות.

שחקני הקבוצה עם ביטחון עצמי בשפל המדרגה, זאת למרות שלמעשה רק 2 נקודות מפרידות בינם לבין סנדרלנד שמעל הקו האדום. שחקני הקבוצה דייויס, לי, הולדן, ריקטס, וויטר וריליי לא ישחקו במשחק הזה בגלל פציעות.

וילה, מנגד, לא יציבה ונמצאת במקום ה-9 בטבלה. הקבוצה שיפרה את משחק ההגנה שלה אבל בהתקפה יש לה עוד הרבה עבודה. הקבוצה לא מצליחה לנצח בשלושת המשחקים האחרונים עם שני הפסדים ותיקו. בחוץ הם לא מנצחים כבר שבעה משחקים, אבל יש להם חמישה תיקו במשחקים הללו. הקבוצה דוגלת במדיניות של "העיקר לא להפסיד" במשחקי חוץ, ואוהדי הקבוצה כבר יצאו נגד המאמן מקליש בגלל הבונקריות שלו. שום תוצאה מלבד ניצחון על בולטון החלשה לא תספק אותם.

יחס השערים של הקבוצה בשבעת משחקי החוץ עומד על שישה כיבושים ו-11 ספיגות. בשני משחקי החוץ האחרונים שלה בחוץ הקבוצה לא הבקיעה. בקר, ביי וגרדנר יעדרו בוילה, שנראה כי תסיים את המשחק הזה בתיקו. אנו מהמרים על 1:1.

משחק 98: בולטון - אסטון וילה. ההימור: X

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק