הרצף צפוי להימשך

המלצת WINNER לצ'מפיונשיפ: ברנסלי נכנסה לכושר מטורף. יש לה 4 ניצחונות רצופים והיא מרחק 3 נקודות בלבד ממקום בפלייאוף העליון. איפסוויץ' לא השיגה נקודה כבר חודש וחצי

שבת 10 דצמבר 2011
שלמה חסיד

ברנסלי מוצאת את עצמה קרוב לפלייאוף של ליגת הצ'מפיונשיפ, ליגת המשנה באנגליה אחרי ארבעה ניצחונות רצופים מול דונקסטר, פטרסבורג, לידס וקריסטאל פלאס. הרקורד שלה בבית עומד על חמישה ניצחונות, שני תיקו ושלושה הפסדים, וחלוצה קרייג דייויס עם 6 שערים ו-2 בישולים הוא הכוכב של הקבוצה. ברנסלי הפסידה רק במשחק אחד בארבעת משחקיה מול איפסוויץ' לאחרונה.

איפסוויץ' בהידרדרות מוחלטת. היא הפסידה בכל שמונת משחקיה האחרונים. הקבוצה צמודה לקו האדום, כאשר רק יחס שערים מפריד בינה לבין נוטינגהאם פורסט שבמקום ה-22 בטבלה, אך להגנת איפסוויץ', עד כמה שאפשר, נאמר כי באמתחתה משחק חסר. הקבצה אף הפסידה מול יריבותיה לתתתית - 1-4 מול מילוול, 2-3 בנוטינגהאם והפסד ביתי 2-1 לווטפורד.

מאזן משחקי החוץ של הקבוצה עומד על שני ניצחונות, שני תיקו וחמישה הפסדים, זאת כאשר רק דונקסטר סופגת יותר שערים ממנה בחוץ. החלוץ מייקל צ'ופרה עם שישה שערים ושני בישולים הוא המוציא לפועל היחיד של הקבוצה. נראה כי ברנסלי תנצח, אם כי זה לא יהיה בקלות רבה.

משחק 169: ברנסלי - איפסוויץ'. ההימור: 1 

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9