בחזרה למסורת

המלצת WINNER לליגה הגרמנית השנייה: לאוניון ברלין ו-פ.ס.וו פרנקפורט הייתה מסורת שהתנפצה העונה בסיבוב הראשון כשהמשחק הסתיים ללא הכרעה. פרנקפורט הנואשת לניצחון תנסה לשוב למסלול ולמנוע מאותה מסורת להתקיים

שבת 10 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

אניון ברלין במקום השביעי בליגה הגרמנית השניה ואילו פרנקפורט במקום ה-14, מרחק 4 נקודות בלבד מאינגולסטד האחרונה בטבלה.

פטריק קולמן מברלין פצוע ויחמיץ את ההתמודות, אך הוא ודאי מעודד מיכולת הקבוצה שלא הפסידה בארבעת המשחקים האחרונים. אוניון מגיעה אחרי ניצחון 0:1 על קוטבוס בבית וניצחון נהדר של 5:2 בחוץ מול הנזה רוסטוק. בג'ורן שליקה יעדר בפרנקפורט,  שנמצאת אחרי 2 תוצאות תיקו רצופות - תיקו 2-2 מול דרזדן במשחק הקודם בחוץ ותוצאה זהה בבית מול פאדרבורן.

אוניון ברלין כאמור ללא הפסד ב-4 המשחקים האחרונים, צברה עד עכשיו 28 נקודות ליגה במה שנחשב כפתיחה הכי טובה שלהם בליגה השניה אי פעם. למרות הניצחון על קוטבוס, הם עדיין זקוקים לשיפור בהתקפה, הקבוצה חסרה רגל מסיימת וזאת למרות שהיא מגיעה למצבים טובים. עם זאת, היא מבקיעה באחוז גבוה ממצבים נייחים.

פרנקפורט עם ביטחון עצמי ירוד אחרי למעלה מחודשיים ללא ניצחון, ועכשיו יש להם 2 נקודות יתרון בלבד מהקו האדום. בתיקו 2-2 מול דרזדן הקבוצה היתה פאסיבית ומיעטה ליזום. שני הגולים שלהם היו שער עצמי ופנדל.

שני הניצחונות של פרנקפורט השנה הושגו בחוץ, אבל אוניון היא הקבוצה הרביעית הכי טובה בליגה במשחקי בית, ונראה כי תנצח פה. עד כה היתה מסורת בין שתי הקבוצות שהקבוצה הביתית תמיד מנצחת במשחקי הבית שלה, אבל במחזור הראשון של העונה הושג תיקו 1-1 ששבר את המסורת. 

משחק 61: אוניון ברלין - פ.ס.וו פרנקפורט. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8