מי תברח מהקו האדום?

המלצת WINNER לפרמייר-ליג: המחזור ה-15 זימן לסנדרלנד ובלקבורן קרב תחתית חשוב על 6 נקודות. מי תצא כשידה על העליונה?

יום ראשון 11 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
המחזור ה-15 בפרמייר-ליג יפגיש בראשון בצהריים את סנדרלנד ובלקבורן רוברס. המארחת מאיישת, ערב המחזור, את המקום ה-17 בטבלת הליגה האנגלית עם 11 נקודות מ-42 אפשריות, כשהיא רחוקה רק 2 נקודות מהקו האדום ואסור לה למעוד בביתה.
 
סנדרלנד ביצעה לאחרונה חילופי מאמנים- ברוס בחוץ ומרטין או׳ניל מונה במקומו. בקיץ האחרון, עשתה הקבוצה רכש יקר, אבל מכת פציעות גרמה לה להידרדרות וכעת היא חייבת לבצע רכש נוסף. בביתה, היא ניצחה רק פעם אחת העונה- את סטוק, יומיים אחרי שזו חזרה מאוקראינה שם שיחקה בליגה האירופית. צ׳לסי, ניוקאסל וויגאן הגיעו לאיצטדיון הזה וניצחו, כך שבלקבורן צפויה להגיע עם ביטחון.

לסנדרלנד הגנה חדירה. רק 4 פעמים היא לא ספגה, מתוכם פעמיים בבית, כשאחד המשחקים היה מול סטוק, וזו נקודת התורפה שלה.

בלקבורן, מנגד, מגיעה למשחק אחרי ניצחון 2-4 על סוונסי, שהקפיץ אותה מהמקום ה-20 ל-18 (ערב המחזור) עם 10 נקודות במאזנה. בלקבורן בלתי מנוצחת בשבעה משחקים אבל ב-4 מהם היא חמקה מהפסד, כשבחוץ הפסידה לוילה, סטוק וניוקאסל. כל אחד מההפסדים היה בפער של שני שערים.

בלקבורן סיימה בתיקו בחוץ עם נוריץ׳, קיו.פי.אר, פולהאם וויגאן. היא הבקיעה בממוצע שער וחצי במשחקי החוץ שלה. הבעיה היא שהיא עדיין לא סיימה משחק עם רשת נקיה. נראה כי המשחק יגמר בתיקו 1-1.

משחק מס' _____: סנדרלנד - בלקבורן רוברס. ההימור: X

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f