לבי לבי עם ריאל

המאמן יוסי מזרחי, אוהד ריאל מדריד, עם טור על הקלסיקו: ריאל מדריד משחקת מושלם אבל גם זה לא מספיק מול ברצלונה, שהיא ללא ספק הקבוצה הכי טובה בעולם, אולי אפילו הקבוצה הטובה ביותר אי פעם

יום ראשון 11 דצמבר 2011
יוסי מזרחי
 בכדורגל הספרדי, כמו בכדורגל העולמי, אין שום חדש. ברצלונה לא עוצרת, גם כשמולה עומדת ריאל מדריד בכושר שיא ונראית בלתי ניתנת לעצירה. 

לבי עם ריאל מדריד, היא באמת משחקת מושלם אבל גם זה לא מספיק מול ברצלונה, שהיא ללא ספק הקבוצה הכי טובה בעולם, אולי אפילו הקבוצה הטובה ביותר אי פעם.

אין ספק כי המשחק הזה ישנה את התמונה במאבק על האליפות. אל תשכחו שהקלסיקו הבא הוא בקאמפ נואו,ואני לא חושב שהתוצאה תהיה שונה במשחק הבא.

המשחק הזה התחיל בטעות לא אופיינית לאורחים, אבל כשיש לך בהרכב את ליאו מסי אתה יוצא גם ממצבים כאלה. ריאל אומנם פתחה חזק, אבל כעבור רבע שעה בארסה חזרה לשלוט במגרש ולמעשה בעולם הכדורגל כולו. מוריננו הגיע לספרד כדי לעצור את בארסה, שימשיך לנסות. את ברצלונה יכולה לעצור רק ברצלונה ובינתיים זה לא עומד לקרות.

 פפ גווארדיולה הגאון ידע למה הוא מתעקש על ססק פברגאס ולמה הוא מביא את אלכסיס סנצ׳ז. מוריניו יודע שהוא עוד יצא בזול כי לבארסה היו עוד הזדמנויות לכבוש. נראה לי שהתזמורת של ברצלונה עוד תיתן לנו כמה קונצרטים השנה.

לא ברור איפה היה כריסטיאנו רונאלדו ולמה הוא לא השפיע על המשחק. אוהדי ריאל שוב רואים את הסיוט מתרחש מול עיניהם ולפחות כרגע אין מי שישנה את התמונה שרצה יותר מדי זמן מול עיניהם.

צילום: GETTYIMAGES

יוסי מזרחי הוא מאמנה של מ.ס אשדוד ואוהד נלהב של ריאל מדריד

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f