גודוי קרוז חייבת ניצחון

המלצת WINNER לאפרטורה: במשחק שינעל את העונה, אתלטיקו רפאלה תארח את גודוי קרוז, שצריכה להשיג ניצחון על מנת להבטיח את השתתפותה בליברטדורס

יום שני 12 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
אתלטיקו רפאלה תארח הלילה (בין שני לשלישי) את גודוי קרוז למשחק אשר ינעל את המחזור ה-19 והאחרון באפרטורה. רפאלה מדורגת ערב המשחק במקום השמיני בטבלת הליגה הארגנטינאית ואילו גודוי במקום ה-14. 

רפאלה מגיעה למשחק אחרי הפסד חוץ לראסינג בתוצאה 1:0, ותתייצב ללא פרדריקו גונזלז הפצוע. גם דריו גנדין המושעה יחמיץ את המשחק. גודוי אחרי הפסד ביתי 1:0 לקולון, במשחק בו לאנדרו סיגלי קיבל צהוב חמישי בגינו הוא לא ייקח חלק במשחק.

גודוי חייבת לנצח הלילה כדי להבטיח השתתפות בליברטדורס. רפאלה פתחה היטב את העונה אבל נבלמה עם הזמן. עד כה, רפאלה ניצחה שמונה משחקים, רשמה שתי תוצאות תיקו והפסידה שמונה משחקים. גודוי עם חמישה ניצחונות, שש תוצאות תיקו ושבעה הפסדים,

רפאלה היא הקבוצה השישית הכי טובה במשחקי הבית שלה כאשר גודוי היא הקבוצה השנייה הכי גרועה במשחקי חוץ. גודוי ניצחה רק פעם אחת בחוץ העונה, וחוסר יכולתה להבטיח עד כה את ההשתפות בליבטאדורס תגרום לה למשחק עצבני מול רפאלה. לשתי הקבוצות ההתקפות הכי טובות וההגנות הכי גרועות בליגה, ולכן אפשר להמר שיהיה פה משחק רב שערים.

משחק מס' 237: אתלטיקו רפאלה - גודוי קרוז. ההימור:

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f