מי תסיים ראשונה?

המלצת WINNER ליורוקאפ: מוליכת בית מס' 6, ריטאס וילנה, תארח את סגניתה, נובו מסטו, לקרה על המקום הראשון בטבלה בתום שלב הבתים

יום שני 12 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
ריטאס וילנה ונובו מסטו יתמודדו הערב (שלישי) במשחק במסגרת המחזור החמישי בבית מס' 6 של היורוקאפ. המארחת במאזן מושלם של ארבעה ניצחונות עד כה והיא מוליכה את טבלת הבית, כאשר לאורחת שלושה ניצחונות והפסד אחד והיא מדורגת שנייה. 

שתי הקבוצות כבר הבטיחו את עלייתן לטופ 16 של המפעל, והמשחק עשוי לתת מענה לשאלה מי מהן תסיים במקום הראשון. ריטאס ניצחה במשחק הראשון בין שתי הקבוצות בסלובניה 66-72.

לריטאס ההגנה הטובה ביותר בטורניר, כאשר רק 57.8 נק' נקלעו נגדה בממוצע. נוסו מסטו אחרי שלושה ניצחונות רצופים, אבל יש לה אחוז מזעזע מחוץ לקשת השלוש - 22.7 בלבד. המארחים ישאפו למשחק מהיר, בעוד האורחים ירצו להאט את המשחק. המאצ' אפ של המשחק הוא בין שני הרכזים - טייריס רייז מריטאס ובויאן קריבץ' מנובו מסטו. הניחוש - ניצחון לריטאס.

זוראן דרגיץ' מנובו מסטו אמר: "משחק קשה ביותר, הכי קשה בבית. ריטאס הקבוצה הכי טובה במפעל. ניצחון יהיה בונוס אדיר בשבילנו". לורנס רוברטס מריטאס אמר: "אם ננצח נזכה במקום הראשון ודרכנו לגמר הטורניר תהיה סלולה. זהו המשחק הכי חשוב שלנו העונה עד כה ונבוא מוכנים". 

משחק מס' 195: ריטאס וילנה - נובו מסטו 14+. ההימור:  1

צילום: bc.lrytas.lt

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק