חימקי רוצה 5 מ-5

המלצת WINNER ליורוקאפ: מוליכת טבלת בית ב' תארח את נועלת הטבלה, שולה, למשחק במסגרת המחזור החמישי, כשהיא מקווה לשמור על המאזן המושלם שלה

יום שלישי 13 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

חימקי מוסקבה תארח הערב (שלישי) את שולה, למשחק במסגרת המחזור החמישי בבית ב' של היורוקאפ. המארחת במאזן מושלם של ארבעה ניצחונות, כשלאורחת ניצחון אחד ושלושה הפסדים. 

חימקי כבר העפילה למעשה לטופ 16, וניצחון יבטיח לה את המקום הראשון בבית. שולה השיגה בשבוע שעבר את ניצחון הבכורה שלה, וחייבת לנצח גם הערב כדי להישאר בחיים בבית. בסיבוב הראשון ניצחה חימקי את שולה בתוצאה 63-75. 

לחמיקי ספסל עמוק, היא מובילה את המפעל באסיסטים עם 19.3 למשחק, ויש לה חמישה שחקנים שקולעים בדאבל פיגרסֿ, המובלים על ידי ויטאלי פידז'ונס הקולע 12 נק' למשחק. שולה קולעת חלש מבחוץ. המאצ' אפ של המשחק הוא בעמדת הרכז - בין זוראן פלניניץ' מחימקי לקארל אונה אמבו משולה. פביאן קאווזר משולה הוא הקלע הבולט במפעל. התחזית - ניצחון לחימקי.

זוראן פלניניץ' מחימקי אמר: "שולה השתפרה משמעותית מאז הסיבוב הקודם, אבל כאן אצלנו בבית אנחנו צריכים לעשות את העבודה ולנצח". רוברט היט משולה אמר: "משחק קשה ביותר, אבל אם ננצח במוסקבה שום דבר לא יעצור אותנו בדרך לטופ 16". 

משחק מס' 1: חימקי מוסקבה - שולה 13+. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f