ניצחון לפרוטוקול

המלצת WINNER ליורוקאפ: גרבלין, מוליכת טבלת בית א', שכבר הבטיחה את עלייתה לטופ 16 של המפעל, תארח את האחרונה, ציבונה זאגרב, שאיבדה סיכוי להמשיך

יום שלישי 13 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
גרבלין וציבונה זאגרב יתמודדו הערב (שלישי) במשחק במסגרת המחזור החמישי בבית א' של היורוקאפ. למארחת מאזן מושלם שכולל ארבעה ניצחונות עד כה, בעוד המארחת במאזן הפוך - עם ארבעה הפסדים. גרבלין כבר בשלב הבא, אבל ניצחון במשחק יעניק לה את המקום הראשון בבית והגרלה נוחה להמשך הדרך. ציבונה כבר סיימה את דרכה במפעל, אבל רוצה ניצחון יוקרתי על מובילת הבית.

גרבלין קולעת הכי הרבה נקודות במפעל- 91.7 בממוצע. האחוז שלה לשלוש נקודות עומד על 46 במשחק - כמעט חצי מהניסיונות צוללים פנימה! יש לה התקפה מגוונת כאשר שבעה שחקנים מסיימים בממוצע של 9 נק' למשחק ואילו ארבעה שחקנים קולעים בדאבל פיגרס. 

ציבונה חלשה בקליעות מהשלוש ורושמת 12.5 איבודי כדור במשחק, למרות שהיא יחסית במגמת שיפור. איש המפתח של גרבלין הוא רודי ג'ומבי הקולע ב-12 מ-22 הניסונות שלו לשלוש ומייצר 14.5 נק' למשחק. התחזית - ניצחון בהפרש מעל עשר נקודות למקומיים.

דאבור קוס מציבונה אמר: "המשחק לא קובע דבר לשתי הקבוצות, אני מאמין שיהיה משחק יפה ואולי ניפרד מהמפעל בטעם טוב". רודי ג'ומבי מגרבלינס אמר: "אנחנו רוצים את המקום הראשון, זה יכול לתת לנו מקדמה רצינית לקראת ההמשך. נבוא במלוא המוכנות כדי להשלים את המשימה". 

משחק מספר 23: גרבלין - ציבונה זאגרב 12+. ההימור: 1
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9