אינטר תנסה להידבק לצמרת

המלצת WINNER לסרייה A: כשהיא מאיישת את המקום ה-10 בטבלה, תתארח אינטר אצל גנואה במשחק השלמה

יום שלישי 13 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
במסגרת הליגה האיטלקית ייערך ביום שלישי משחק השלמה אשר יפגיש את גנואה  ואינטר. המארחת טיפסה למקום השביעי בסרייה A, אחרי ניצחון 0-2 בשבוע שעבר בסיינה. האורחת ממוקמת ערב המשחק 3 מקומות מתחתיה.

בשלושת הביקורים האחרונים של אינטר באיצטדיון הזה, הפסידה גנואה על האפס. גנואה עם שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים בששת המשחקים האחרונים שלה, ניצחה העונה בביתה בין היתר את קטניה, רומא ונובארה, וסיימה בתיקו עם לצ'ה ואטלנטה. 

גנואה מצטיינת בעיקר מול הקבוצות הגדולות, ולמרות שאינטר בקשיים, עדיין היא מהווה אתגר מיוחד עבור הקבוצה הביתית. הבעיה של גנואה היא בהבקעת השערים. הקבוצה מצאה את הרשת רק שמונה פעמים בששת משחקי הבית שלה עד כה, כאשר שניים משלושת השערים האחרונים שהבקיעה הגיעו בחמש הדקות האחרונות של המשחק. 

אינטר אחרי ניצחון 0-2 על פיורנטינה בסן סירו בשבת. הקבוצה מפגרת ב-13 נק' אחרי המקום הראשון ויש עליה לחץ להידבק לצמרת. עד כה היא ניצחה חמש פעמים והפסידה בשישה משחקים. אינטר עשויה לשחק התקפי כדי לזכות בניצחון, מה שיכתיב משחק פתוח ודו צדדי.
לאינטר שני ניצחונות, הפסד ו-3 תוצאות תיקו ב-6 משחקים בחוץ. ההפסדים היו לפאלרמו, נובארה וקטאניה. אינטר סופגת ומבקיעה 1.5 שערים במשחקי החוץ שלה, ורק פעם אחת שמרה על רשת נקיה בחוץ.  
משחק מס' 42: גנואה - אינטר. ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק