עדיין בתחילת הדרך

המלצת WINNER ליורוקאפ: באיירן מינכן בכדורסל הייתה אימפריה באמצע המאה הקודמת, אבל כמעט ונעלמה לחלוטין מהמפה. לאחר שהציבה לעצמה מטרה להפוך לשם דבר באירופה גם בכדורסל, היא חייבת לנצח הערב באיטליה

יום שלישי 13 דצמבר 2011
שלמה חסיד
בנטון ובאיירן מינכן יתמודדו ביניהן הערב (שלישי) למשחק במסגרת המחזור החמישי בבית מס' 7 של היורוקאפ. בנטון במאזן 2-2 עד כה, כאשר לגרמנים ניצחון אחד ושלושה הפסדים. בנטון תעלה לטופ 16 אם תנצח במשחק הזה, כשבאיירן זקוקה לניצחון כדי להגיע למאזן של 2-0 מול הקבוצה הביתית - דבר שעשוי להיות נתון משמעותי בדרך להעפלה שלה לשלב הבא, אם תצליח לעמוד במשימה.

בנטון החתימה את השוטינג גארד ג'וביי תומאס, אבל מה שיכריע את ההתמודדו הזאת הוא משחק ההגנה והקרבות מתחת לסלים. מאסימו בולרי, הרכז של בנטון, ינסה להגביר את קצב המשחק, כשבאיירן תנסה להאט את הקצב וללכת פנימה לביג מן שלה. בנטון קולעת 77.3 נק' למשחק, ואילו באיירן רק 64.5 נק'.
מאצ' אפ מעניין יהיה בין הפורוורד של בנטון אלסנדרו ג'נטילה לרובין בנזינג הגרמני, שניים מהצעירים הכי מבטיחים ביבשת. 

אלסנדרו ג'נטילה מבנטון אמר: "זה יהיה קרב קשה וצמוד. רוצים להשיג הכרעה בבית, וכאן מול הקהל הבייתי שלנו אנחנו נעשה את זה". רובין בנזינג מבאיירן אמר: "זהו משחק חוץ קשה ביותר, אבל אנחנו מוכנים לאתגר ובאים לנצח".  

באיירן מינכן בתקופה רעה מאוד, כשלזכותה 4 ניצחונות בלבד ב-10 המשחקים האחרונים. גם בליגה המקומית היא מתקשה, שם ניצחה 3 מ-6 המשחקים האחרונים. בנטון דווקא בכושר טוב, ניצחה ב-2 המשחקים האחרונים את ציבונה זאגרב ובליגה המקומית את רומא - כשאת שני המשחקים היא ניצחה בפער דו ספרתי. אנו מעריכים שכך יהיה גם הערב.

משחק מספר 45: בנטון טרביזו - באיירן מינכן (‎+5). ההימור: 1

צילום: האתר הרשמי של באיירן מינכן

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק