3 המלצות לגביע המלך הספרדי

כמדי יום, אנו מעניקים לכם המלצות למשחקים מתכניית הווינר. היום בחרנו להתמקד בשלושה משחקים מתוך גביע המלך הספרדי

יום שלישי 13 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מספר 57 - אלמריה - אוסאסונה - 2

משחק גביע שמפגיש את אלמריה שמדורגת במקום השישי בליגה השניה, אל מול אוסאסונה שבמקום השביעי בליגה הראשונה. אלמריה מגיעה למשחק היום בכושר לא טוב, אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון, עם שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים. 

אוסאסונה מהצד השני אחרי תיקו 1-1 במלאגה, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים על בטיס 2-1 ובאספניול 2-1. המפגש האחרון בין השתיים היה בעונה שעברה, אז ניצחה אלמריה בבית 3-2, כשבתום אותה עונה היא ירדה ליגה. אוסאסונה ניצחה בפעם האחרונה את אלמריה רק לפני שנתיים, אולם אוסאסונה בכושר טוב יותר מאלמריה, פער האיכות בין השתיים גדול מספיק בשביל שאוסאסונה תחזור מאלמריה עם ניצחון טוב לקראת הגומלין.

משחק מספר 63 - חטאפה - מלאגה - X 

חטאפה המדורגת במקום ה-13 בטבלת הליגה הספרדית, תארח היום את מלאגה שבמקום השישי. חטאפה מגיעה למשחק היום אחרי רצף של שלושה ניצחונות בית לצד שלושה הפסדים חוץ. מלאגה מהצד השני אחרי תיקו 1-1 בבית מול אוסאסונה, לו קדם הפסד 3-2 בסוסיאדד במחזור שלפני. מלאגה בסך הכל מפסידה פעם אחת במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה. 

השתיים כבר נפגשו העונה במגרשה של מלאגה, שניצחה 3-2. הפעם זה לא יהיה כזה פשוט עבור האורחת, שאמנם טובה יותר אבל חטאפה בבית נראית הרבה יותר טוב מאשר בחוץ. המשחק הזה לא יוכרע.

משחק מספר 72 - קורדובה - בטיס - X

קורדובה המדורגת במקום החמישי בטבלת הליגה השניה תארח היו בגביע המלך את בטיס שבמקום ה-14 בליגה הבכירה. 

קורדובה נראית לא רע בשבועות האחרונים. היא אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה והיא רושמת הפסד בודד בחמשת המשחקים האחרונים. בטיס מהצד השני פתחה חזק מאוד את העונה עם רצף של ניצחונות, אך לאחר מכן היא נחלשה מאוד, רשמה תשעה הפסדים בעשרה מחזורים ואיכשהו הצליחה לנצח במחזור האחרון דווקא את ולנסיה החזקה, עם שני שערים בדקה ה-90 של רובן קאסטרו.

למרות שהיא עדיפה על קורדובה ויש הבדל של ליגה שלמה בין השתיים, לדעתנו בטיס תתקשה במשחק הזה. קורדובה תחלץ כאן תוצאת תיקו ותעביר את ההכרעה לבטיס. 

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9