מי תניף את גביע הטוטו?

המלצת WINNER: גמר גביע הטוטו בליגה הלאומית יפגיש הערב את מכבי בת ים והפועל רמת גן. כל אחת מהקבוצות מקווה להיות זו שתזכה בתואר ותשלשל לכיסה סכום כסף לא מבוטל

יום רביעי 14 דצמבר 2011
שלמה חסיד
מכבי בת ים והפועל רמת גן יתמודדו ביניהן הערב (רביעי) במשחק גמר גביע הטוטו של הליגה הלאומית. מלבד הנפת הגביע וזכייה בתואר, הזוכה בגמר תשלשל לכיסה 300 אלף שקלים - סכום לא מבוטל בכלל.
בת ים ניצחה בחצי הגמר את הפועל ירושלים, שהתייצבה למשחק ללא מאמנה לופא קדוש שהיה באבל על מות אחיו. רמת גן ניצחה בחצי הגמר את הפועל הרצליה משער בדקה התשעים. 

רמת גן במגמת שיפור אחרי פתיחה לא טובה של העונה. ביום שישי היא ניצחה 2-5 את ס ציונה במשחק חוץ, ונראה כי סוף סוף הקבוצה של פרדי דוד מתחילה להתחבר.
בת ים נכנעה 3-1 למוליכה אחי נצרת במשחק הליגה האחרון אותו אירחה. הקבוצה התחילה את העונה היטב אבל הידרדרה למקום ה-11, ורק שבע נקודות מפרידות בינה לבין הקו האדום. אם לוקחים בחשבון את שיטת הקיזוז - היא תצטרך להתחזק בינואר, ובשביל זה תצטרך לזכות בגביע הטוטו.
הפועל רמת גן תתייצב למשחק ללא הבלם הפצוע טל חן. ניר ארקין, הבעלים של הקבוצה, אמר: "הכסף פחות חשוב לי, אני רצה לזכות בתואר הזה. זה גם יכול לתת לנו דחיפה יפה לקראת ההמשך".
בת ים תתייצב למשחק ללא מור דהאן ומגלן הפצועים וללא רפי אפללו המושעה. מאמן הקבוצה איתי מרדכי אמר: "משחק סופר קשה, רמת גן באה בתנופה, אבל במשחק אחד הכול יכול להיות. נבוא להילחם כדי לזכות בגביע". 

משחק מס' 87: מכבי בת ים - הפועל רמת גן. ההימור:

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9