המשחק הכי חשוב שלנו העונה

המלצת WINNER ליורוליג: זאגרב ומלאגה ייפגשו הערב לקרב ישיר על ההעפלה לטופ 16. מי מהן תמשיך הלאה ומי תסיים את דרכה במפעל?

יום רביעי 14 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
זאגרב ומלאגה ייפגשו הערב (רביעי) למשחק במסגרת המחזור התשיעי בבית מס' 2 של היורוליג. המארחת מגיעה למשחק כשבמאזנה שני ניצחונות ושישה הפסדים עד כה, כאשר האורחת עם שלושה ניצחונות וחמישה הפסדים. 

מדובר בקרב ישיר על ההעפלה לטופ 16. המנצחת עשויה להבטיח באופן מעשי את ההעפלה, בעוד המפסידה תסיים את דרכה במפעל. הקרואטים הפסידו במלאגה 95-85, ואם הם ינצחו תהיה משמעות ליחס הסלים.

מלאגה מובילה את היורוליג עם ממוצע של 20 ריבאונדים למשחק, והיא גם הקבוצה שלקחה הכי הרבה ריבאונד בהתקפה עם 102 כאלה עד עכשיו. זאגרב גם כן מדורגת בצמרת הקבוצות המצטיינות בריבאונד, ומדורגת שניה בקליעות מהשדה עם 83.4 אחוזי הצלחה.
דריו סאריץ' פצוע בזאגרב, ואילו טרמל דרדן יחסר במלאגה. בעמדת הרכז יהיה קרב מעניין בין דאמיר מולאמרוביץ' מזאגרב לאי.ג'יי רולאנד ממלאגה. סין מאי, הפורוורד של זאגרב, יתקשה מול לוקה זוריץ' ממלאגה, ובעמדת הסננטר יש יתרון בולט לג'ואל פרילנד ממלאגה על פני פאפא דיא מזאגרב. התחזית - ניצחון למלאגה.
לוקה זוריץ' ממלאגה, שחוזר לשחק מול הקבוצה בה גדל, אמר: "יהיה מרגש לחזור לאולם שבו גדלתי ושתמיד האיר לי פנים. אני מקווה להמשיך את ההצלחה שלי באולם הזה". סין מאי מזאגרב אמר: "אנחנו לא רוצים להיות מודחים מול הקהל הביתי שלנו, ונעשה את הכול כדי לזכות בניצחון במשחק הכי חשוב שלנו עד כה".

משחק מס' 121: ק.ק. זאגרב (4+) -מלאגה. ההימור: 1

צילום: unicajabaloncesto.com

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f