נשתדל לחזור משם בשלום

המלצת WINNER ליורוליג: מילאן מצ'באן ופרטיזן בלגרד יתארחו הערב במדריד אצל ריאל: "זהו קרב קשה ביותר. ריאל פירקה את מכבי בשבוע שעבר והיא בכושר מצוין"

יום רביעי 14 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
למשחק במסגרת המחזור התשיעי בבית מס' 3 של היורוליג יפגיש הערב (רביעי) את ריאל מדריד ופרטיזן בלגרד.

ריאל עם שישה ניצחונות ושני הפסדים עד כה, בעוד לפרטיזן ארבעה ניצחונות וארבעה הפסדים בבית. ריאל מובילה את הבית ותזכה במקום הראשון אם תנצח הערב, ומכבי ת"א תפסיד לאפס במשחק המקביל. ניצחון של פרטיזן יעלה אותה לטופ 16 בודאות.
מדריד קולעת הכי הרבה ביורוליג עם 87.8 נק' למשחק. פרטיזן מובילה את המפעל בזריקות חופשיות עם אחוז נהדר של 85.5. מדריד ניצחה את פרטיזן בכל שמונת המפגשים האחרונים ביניהן אותם אירחה. הקבוצה נפרדה מרודי פרננדז אחרי הניצחון על מכבי בשבוע שעבר, ואילו שחקנה נוביקה ווליקוביץ' בספק מול קבוצתו הקודמת פרטיזן, שמצידה מופיעה בסגל מלא למשחק.
קרב מעניין יהיה בעמדת הגארד בין סרג'יו יול ממדריד לבין אקי לואו מפרטיזן. קרלוס סוארז, הפורוורד של מדריד, יתקשה מול ולדימיר לוצ'יץ' מפרטיזן, ומתחת לסלים יהיה קרב קשה בין אנטה טומיץ' מריאל לבין מירוסלאב רדוליצה מפרטיזן. התחזית - ניצחון למדריד.
מילאן מצ'באן כוכבה של פרטיזן אמר: "זהו קרב קשה ביותר. ריאל פירקה את מכבי בשבוע שעבר והיא בכושר מצוין. נשתדל לחזור משם בשלום". סרג'יו יול ממדריד אמר: "פרטיזן היה הסוס השחור של הבית, אף קבוצה לא יכולה לזלזל בה והיא יכולה ללכת רחוק השנה במפעל. יהיה לנו קשה". 

משחק מס' 130: ריאל מדריד - פרטיזן בלגרד. ההימור:

צילום: kkpartizan.rs

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק