הקרב על המקום הראשון

המלצת WINNER ליורוליג: במשחק שיכול היה להיות בקלות משחק הגמר של המפעל, תארח צסק"א מוסקבה את פנאתינייקוס לקרב על המקום ה-1 בבית מס' 2

יום רביעי 14 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
צסק"א מוסקבה תארח הערב (רביעי) את פנאתינייקוס למשחק מרתק במסגרת המחזור התשיעי בבית מס' 2 של היורוליג. צסק"א במאזן מושלם של 0-8 עד כה, בעוד שפאו עם שישה ניצחונות ושני הפסדים. 

שתי הקבוצות שזכו חמש פעמים במפעל בשש השנים האחרונות נפגשות לקרב ראש בראש, כשצסק"א צריכה ניצחון או הפסד בנקודה כדי לסיים ראשונה בבית, כאשר היוונים יסיימו במקום השני. 

הבשורה בצסק"א היא התאוששותו של אנדרי קירילנקו מהפציעה בכתף וחזרתו לשחק. קוסטאס צרצריס וסטרטוס פרפרגולו לא נסעו למוסקבה עם פאו.

קרב המומחות המעניין של המשחק יהיה בעמדת הרכז בין דימיטריס דיאמנטידיס מפאו למילוש תאודוסיץ' מצסק"א. בעמדת הפורוורד צפוי קרב קשה בין ויקטור חריאפה מצסק"א לבין סטיבן סמית' מפאו. אבל הקרב הגדול יהיה מתחת לסלים בין ננאד קריסטיץ' מצסק"א למייק בטיסט מפאו. הניחוש - ניצחון לצסק"א.
רומיין סאטו מפאו אמר: "זה יכול להיות בקלות גמר היורוליג. מדובר בשתי הקבוצות הטובות במפעל. גם אם נפסיד להם ונסיים במקום השני זה לא אומר כלום לגבי ההמשך". ננאד קריסטיץ' מצסק"א אמר: "אחרי שניצחנו אותם ביוון אנחנו רוצים להשלים את המשימה בבית שלנו. יהיה קרב קשה וצמוד, נצטרך להיות במיטבנו". 

משחק מס' 91:  צסק"א מוסקבה - פנאתינייקוס (6+). ההימור: 1

צילום: paobc.gr

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b