סוגרים את השלב הראשון

5 המלצות WINNER לחמישי: מחזור הנעילה של שלב הבתים בליגה האירופית יינעל הערב, ואנו מעניקים לכם חמש המלצות ווינר לחמישה משחקים שונים

יום חמישי 15 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
משחק מס' 77: פ.צ. קופנהאגן - סטאנדרד ליאז'. ההימור: 1 (יחס 1.70)

תמונת בית ב' כבר די ברורה, כאשר קופנהאגן תסיים ככל הנראה במקום השלישי בטבלה וליאז' תסיים במקום הראשון גם אם תפסיד. במשחק הקודם בין השתיים ניצחה ליאז' בקלות 0-3 בבלגיה. במשחקה האחרון היא ניצחה 0-2 את האנובר הגרמנית ולאחר מכן סיימה בתיקו בשני משחקי ליגה מול גנט ומול לוקרן. מן העבר השני, קופנהאגן סיימה בתיקו 1-1 מול וורסקלה ובמחזור האחרון בתיקו מול ארהוס. 

המשחק חסר משמעות לבלגים, שכאמור, כבר הבטיחו לעצמם את המקום הראשון בבית. לפיכך, לא בטוח שהם יפתחו הערב עם ההרכב הרגיל שלהם מאחר ובעוד שלושה ימים צפוי להם משחק ליגה חשוב מול גנק. לדעתנו, קופנהאן תשיג עם ניצחון נוסף שלא יועיל לה.

משחק מס' 181: הפועל תל-אביב - לגיה וורשה. ההימור: 1 (יחס 1.80)

דווקא אחרי שסיכויי העפלתה לסיבוב הבא נגוזו, ניצחה הפועל ת"א במשחק מרשים את ראפיד בוקרשט 1-3 בחוץ, ולאחר מכן היא הביסה 0-3 את מכבי חיפה בביתה ובמחזור האחרון, במשחק שסגר את הסיבוב הראשון, הפסידה 1-0 בקרית שמונה והתברגה במקום השני בטבלה. 

גם גורלה של לגיה וורשה כבר נקבע, היא תסיים במקום השני בטבלה אחרי איינדהובן כשבמאזנה שלושה ניצחונות ושני הפסדים, שניהם לאיינדהובן. לגיה תחסר למשחק היום את קוצ'יאק שהורחק במשחק האחרון בתבוסה 3-0 לאיינדהובן, כשבליגה, כמו הפועל ת"א, גם היא  במקום השני בטבלה. 

למרות שהפועל הפסידה במחזור האחרון בליגה ותשחק הערב עם מוראל יחסית נמוך, אנו מהמרים כי האדומים ינצחו את המשחק ויסיימו את הבית במקום השלישי עם לא מעט כבוד.

משחק מס' 223: אנדר/אובר שערים (2-3) - קלאב ברוז' - בראגה. ההימור: X (יחס 1.80)

מאבק ישיר על המקום הראשון בבית ח', כשהמשחק הקודם בין השתיים נסתיים בניצחון מפתיע של קלאב ברוז', 1-2 בפורטוגל. ניצחון של בראגה הערב וניצחון במשחק המקביל של בירמינגהאם על מאריבור, יעלה לסיבוב הבא את בירמינגהאם שהשיגה ניצחון ותיקו מול ברוז'. 

הבלגים בכושר טוב אחרי חמישה ניצחונות רצופים, ארבעה בליגה ואחד באירופה, שלושה מהם נרשמו בחוץ. בראגה אחרי שני ניצחונות רצופים, 0-1 על בירמינגהאם ו- 2-5 במחזור האחרון על פאקו פאריירה. 

דווקא בראגה מעורבת לאחרונה במשחקים עם ממוצע של שלושה שערים ומעלה. הבלגים די אדישים במשחקים שלהם, כשפרט למשחק אחד שנכבשו בו שבעה שערים מול מאריבור, בליגה היא כובשת שער אחד למשחק בארבעת הניצחונות האחרונים שלה. יהיה משחק מאוד שקול לדעתנו, ההימור הישיר שלנו למשחק הוא תיקו 1-1, מה שייתן לנו כאן X ביחס השערים.

משחק מס' 224: אודינזה - סלטיק. ההימור: 1 (יחס 1.45)

המשחק הקודם בין השתיים במסגרת בית ט' נסתיים בתיקו 1-1, כאשר הפער ביניהן עומד על שלוש נקודות כששתיהן עם מינוס שער ביחס השערים. ניצחון או תיקו יספיקו לאודינזה להעפיל לסיבוב הבא, אולי אפילו מהמקום הראשון אם תנצח ואתלטיקו מדריד תפסיד. ניצחון של סלטיק  יגרום למהפך בטבלה, וסלטיק תהיה זו שתעפיל לסיבוב הבא. 

אחרי שסיימה בתיקו מאופס מול ראן במחזור האחרון, ניצחה אודינזה בשני משחקי הליגה האחרונים שלה, 0-1 בסן סירו מול אינטר ובמחזור האחרון מול קייבו. אודינזה במקום השני כרגע בטבלה. סלטיק גם שנייה אחרי הריינג'רס, אחרי שהפסידה בבית למדריד במחזור האחרו. לאחר מכן ניצחה בליגה את דנדי והארטס בתוצאה 0-1. 

בסך הכל ניצחה סלטיק בשבעה מתוך שמונת המשחקים האחרונים שלה. היא קבוצה נהדרת, אבל כל זה במשחקי הליגה המקומית, שם אין לה יריבות כמעט מלבד הריינ'גרס. אודינזה קבוצה חזקה מאוד העונה, היא רשמה עשרה ניצחונות בית רצופים בכל המסגרות, במהלכן ספגה שלושה שערים בלבד. ההימור שלנו- אודינזה תעשה את המוטל עליה ותנצח את סלטיק.

משחק מס' 228: אנדר/אובר שערים (2-3) - א. מדריד/ראן. ההימור: X (יחס 1.80)

בשמונה מתוך תשעת המשחקים האחרונים של אתלטיקו מדריד, הובקעו ארבעה שערים ומעלה. במחזור האחרון בליגה היא נכנעה 4-2 לאספניול, זאת אחרי שניצחה 1-3 את ראיו והובסה ע"י ריאל מדריד בתוצאה 4-1. ראן מעורבת בעיקר במשחקים עם ממוצע של שני שערים למשחק. 

המשחק הקודם בין השתיים נסתיים בתיקו 1-1. אתלטיקו תסיים במקום הראשון בבית אם תנצח או תסיים בתיקו הערב. ראן יכולה לסיים במקום השלישי אם סלטיק תפסיד במשחק המקביל והיא תנצח כאן. אנו מהמרים על משחק עם שניים או שלושה שערים. הימור שלנו, 1-2 לאתלטיקו.

צילום: הפועל ת"א, האתר הרשמי

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8