קרב על יוקרה

המלצת WINNER ליורוליג: קאזאן, שכבר הבטיחה לעצמה את הכרטיס לטופ 16, תארח הערב את פרוקום גדיניה, שתסיים דרכה במפעל בתום שלב הבתים

יום חמישי 15 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
יום המשחקים השני של המחזור התשיעי בשלב הבתים של היורוליג ייפתח הערב (חמישי) עם המשחק אשר יפגיש את קאזאן ופרוקום גדיניה.

קאזאן עם חמישה ניצחונות ושלושה הפסדים עד כה בבית מס' 4, בעוד לפרוקום ניצחון בודד ושבעה הפסדים. קאזאן כבר הבטיחה את מקומה בטופ 16, אבל צריכה לנצח כדי לסיים שלישית ולשפר את עמדת הפתיחה שלה לקראת השלב הבא. פרוקום איבדה סיכוי להעפיל, אבל אחרי שרשמה ניצחון ראשון במפעל בשבוע שעבר היא רוצה ניצחון יוקרתי על אלופת היורוקאפ המכהנת. 
שתי הקבוצות מדורגות נמוך ביותר ביורוליג מבחינת הנקודות שהן מייצרות, כך שאפשר לצפות למשחק איטי עם סקור נמוך. לפרוקום סגל מלא למשחק, אבל בגלל העובדה שכבר סיימה את דרכה במפעל היא עשויה לשלב שחקנים מחליפים. קאזאן תיאלץ להסתדר ללא הסנטר שלה - נתן ג'וואי.
הנרי דומרקאנו, הפורוורד של קאזאן, טוב יותר מפיטור סקוטה הפולני שינסה להצר את צעדיו. מתחת לסלים יש לקאזאן את אלכסיי סברסנקו המצוין שטוב יותר מאדם לפטה מפרוקום. פטר סמולנקו, הרכז של קאזאן, לא יתקשה מול ג'ראל בלסינגיים מהאורחים. התחזית - ניצחון לקאזאן.
אדם לפטה מפרוקום אמר: "לכאורה זה משחק לפרוטוקול, אבל כל משחק בזירה האירופית חשוב לנו ביותר. זה קרב על הרבה יוקרה ואם ננצח זה יוסיף לנו המון לאגו ולרזומה ולכבוד של המועדון והאוהדים". הנרי דומרקאנט מקאזאן אמר: "דווקא בגלל שהם כבר סיימו את המפעל, זה הופך אותם למסוכנים כי הם יבואו בלי לחץ. אנחנו נבוא מפוקסים". 

משחק מס' 165: קאזאן - פרוקום (13+). ההימור: 1

צילום: unics.ru

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f