זה המאני טיים

המלצת WINNER ליורוליג: אולימפיאקוס תארח הערב את קאנטו, בידיעה כי היא חייבת להשיג ניצחון ביתי כדי להימנע מהדחה

יום חמישי 15 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
אולימפיאקוס וקאנטו יתמודדו ביניהן הערב (חמישי) במשחק במסגרת המחזור התשיעי בבית א' של היורוליג. היוונים במאזן של 4-4 עד כה, כאשר האיטלקים רשמו חמישה ניצחונות מול שלושה הפסדים.

אולימפיאקוס חייבת לנצח הערב בכדי להימנע מהדחה, בעוד קאנטו תסיים ראשונה בבית אם תנצח בשני המשחקים שנותרו. רק בשבוע שעבר האיטלקים הבטיחו את השתתפותם בשלב הבא אחרי שניצחו בבילבאו, עם הופעה הירואית של ג׳נלוקה באזילה. 

קאנטו אמנם קולעת רק 73.4 נק׳ בממוצע למשחק, אבל היא מדורגת חמישית במפעל באסיסטים עם 15.8 בממוצע. שחקני אולימפיאקוס מבצעים את מספר העבירות הגדול ביותר במפעל - 194. מרקו סקיץ׳ ימשיך להיעדר בקאנטו, לאולימפיאקוס 15 שחקנים בסגל, כך ששלושה מהם לא ירשמו למשחק.

דימטריוס קציבלס, הרכז של היוונים, ינהל קרב קשה מול אנדראה סינסיאריני האיטלקי. הכוכב היווני וסילס ספנוליס יהנה מיתרון מול ניקולס מזרינו. מתחת לסלים צפוי קרב בין דניס מרקונטו האיטלקי ללזרוס פפדופולוס היווני. התחזית - ניצחון יווני.

פרו אנטיץ׳ מאולימפיאקוס אמר: ״זהו המאני טיים ואנחנו לא יכולים לעשות עוד טעויות. אני מאמין שנעפיל לשלב הבא״. דניס מרקונטו מקאנטו אמר: ״לסיים במקום הראשון יהיה בשבלינו חלום, אני מאמין בחברים שלי שאנחנו מסוגלים לנצח בפיראוס״.

משחק מס' 190: אולימפיאקוס - קאנטו. ההימור:

צילום: pallacanestrocantu.com

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f