ג'ורדן פארמר שייך להיסטוריה

המלצת WINNER ליורוליג: מכבי תל אביב תארח הערב את אנאדולו אפס לקרב ישיר על המקום השני בבית מס' 3: "אם ננצח, נצא מהמשבר וניישיר מבט אוטימי לעבר הבאות"

יום חמישי 15 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב תארח הערב (21:45, ערוץ 10) את אנאדולו אפס הטורקית למשחק במסגרת המחזור התשיעי בשלב הבתים של היורוליג. 

שתי הקבוצות במאזן זהה של חמישה ניצחונות ושלושה הפסדים בבית מס' 3 עד כה, ומדובר למעשה בקרב ישיר על המקום השני בבית, אשר מוביל להגרלה סבירה יותר לקראת הטופ 16 וההצלבה. גם יחס הסלים עלול להיות קריטי אם מכבי תפסיד, אחרי שניצחה באיסטנבול 72-79. 
הניצחון האחרון של אפס בת"א היה בדיוק לפני עשר שנים, בעונת 2001-2, כשמאז בשלושה משחקים בנוקיה ניצחה מכבי. אפס מובילה את המפעל בחטיפות עם 70, מכבי ראשונה במפעל בקליעות מ-2 נק' עם 188 ושלישית בפאולים שהיא מייצרת - 186.
בעוד במכבי עוד מלקקים את הפצעים על עזיבת ג'ורדן פארמר, אפס בעצמה ספגה מכה קשה עם נטישת ארסן אילייסובה. טרנס קינסי שהחמיץ חודשיים של פעילות בגלל פציעה הגיע עם הקבוצה לת"א, אבל הוא בספק למשחק. גם הסנטר אסטבן באטיסטה פצוע. למכבי אין פצועים למשחק הזה.

בעמדת הרכז יש לאפס יתרון כאשר כרם טונצ'רי טוב יותר מיוגב אוחיון. בעמדת הגארד יהיה עימות מעניין בין קית' לנגפורד לסאשה וויצ'יץ' מאפס. אבל הקרב האמיתי צפוי מתחת לסלים בין סופו לסטנקו ברץ מאפס. התחזית - מכבי תשאב עידוד מהחזרה לנוקיה, וכשהכסף על השולחן היא תרשום ניצחון.
ליאור אליהו אמר: "ג'ורדן פארמר הוא כבר היסטוריה. אם ננצח, נצא מהמשבר וניישיר מבט אוטימי לעבר הבאות". סאשה וויצ'יץ' מאפס אמר: "אנחנו רוצים להחזיר למכבי על הניצחון באיסטנבול. אנחנו היום קבוצה בעליה ומכבי נמצאת בנסיגה. אפשר וצריך לנצח בנוקיה". 

משחק מס' 200: מכבי תל אביב - אנאדולו אפס (6+). ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8