בוטל מחזור ליגת הכדוריד

עקב שביתת השופטים הוחלט לדחות את כל משחקי היום כולל הדרבי של ראשון לציון. חלק מהמשחקים מופיעים בטופס הווינר

יום שישי 16 דצמבר 2011
שלמה חסיד

 המחזור ה-9 בליגת ווינר בכדוריד שהיה אמור להתקיים יום, ובתוכו הדרבי הגדול של ראשל"צ, ייאלץ להידחות, עקב שביתת השופטים. 

ראשי איגוד הכדוריד ונציגי השופטים, ערכו אמש פגישה שהחלה עוד אמש בלילה בניסיון לגשר ולהביא להסכם, ונמשכה מ-11 בבוקר עד שעות אחה"צ באמצעות מגשר, אבל לאחר שכבר הושג סיכום והוחלפו טיוטות הסכם העלו השופטים דרישות מחודשות שהבילו לפיצוץ.

יו"ר איגוד הכדוריד, דורון שמחי: "נענינו לבקשתו של נציג התמ"ת עו"ד שלמה יצחקי
לקיים הליך שבמסגרתו הוא שימש כבורר וניסה לגשר בין הצדדים. הגענו באמצעותו להבנות ולסיכומים, וגם להחלטה כי השופטים חוזרים מחר לשפוט. ההסכם הוגש לחתימה, ואז דודי לוין ביקש לשנות מספר סעיפים שכבר הוסכמו בפגישה המתווה שנערכה אמש בלילה. הם החליטו שהם לא חותמים.

הכל היה סגור ונצור, ואז הם יצאו החוצה ובחרו לפוצץ את המהלך, לצערי הרב. עשינו את הכל, עם נכונות ורצון לסיים את הפרשה ולהחזיר את הכדוריד למסלולו התקין. אפילו הצענו להם שהמחזור מחר יתקיים והם ישפטו, ואם לא ייחתם ההסכם שהגענו אליו במהלך הבוררות, הם יקבלו תמורה עבור שיפוט של שני משחקים ולא אחד, וגם לזה הם סירבו".

מ"מ יו"ר איגוד הכדוריד יוסי גבע, שקיים עם השופטים אמש עד לשעת לילה מאוחרת את הפגישה שבה הושג המתווה שהיה אמור להביא לסיום הפרשה, הוסיף: "אני מאוכזב מאוד אחרי שעות לא מעטות שישבנו לתוך הלילה, ושש שעות נוספות של פגישות . הגענו לסיכומים שהיו אמורים להעלות לאישור הנהלת האיגוד ביום ראשון ולהיחתם על ידי עורכי הדין. הוסכם שהשופטים יפסיקו לאלתר את השביתה, ואם בכל זאת ההסכם לא יוחל ביום ראשון שכרם עבור המחזור בסוף השבוע יהיה כפול. באנו בידיים הכי נקיות ועם רצון אמיתי, ואז נשלפו מצדם סעיפים חדשים
ופה התפוצצה הפגישה, שלצערי מחזירה את הסיפור כמה צעדים לאחור".

חלק ממשחקי היום הופיעו בטופס הווינר וכמובן שההימורים על המשחקים בוטלו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f