קרבות אחרונים לפני הפגרה

המלצות ווינר לליגה הגרמנית השנייה: לקראת יציאת הליגה לפגרת החורף, הערב ייערכו משחקי המחזור ה-19 ואני מעניקים המלצות למשחקים בין אוהה לאינגלוסטאד ובין פורטונה דיסלדורף לפאדרבורן

יום שישי 16 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחקי המחזור ה-19 בליגה הגרמנית השניה יחלו הערב ואנו מעניקים המלצות ווינר לשני משחקים. אל תשכחו - הליגה הגרמנית יוצאת עם סיום המחזור הנוכחי לפגרה של למעלה מחודש ותשוב בפברואר.

משחק מספר 13 - אוהה - אינגלוסטד. ההימור: 1

אוהה מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהיא מסיימת בתיקו 1-1 מול אאכן במחזור האחרון, זאת אחרי שני הפסדים רצופים 2-1 מול דואיסבורג בבית ו-6:0 בבוכום. היא תארח היום את אינגלוסטד שמדורגת במקום ה-16 בטבלה. אינגלוסטד מפתיעה במחזור האחרון את סט. פאולי עם 1-0 בבית, זאת אחרי 12 משחקים רצופים ללא ניצחון במהלכם היא מפסידה בתשעה משחקים. 

אינגלוסטד חלשה מאוד ולמרות שניצחה במחזור האחרון, אנו מתקשים להאמין שהיא תוכל לשחזר את ההישג. אינגלוסט הפסידה בשמונה מתוך תשעת משחקי החוץ האחרונים שלה בליגה, אנחנו עם אוהה שתשיג 3 נקודות יקרות במגרש הביתי.

משחק מספר 18 - פורטונה דיסלדורף - פאדרבורן. ההימור: 1

28 משחקים רצופים לא הפסידה דיסלדורף, מוליכת טבלת ליגת המשנה בגרמניה. היא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו מאכזב בבוכום, בעוד במגרש הביתי היא אחרי 13 ניצחונות רצופים. פאדרבורן שתשחק מולה היום מדורגת במקום החמישי בטבלה, והיא מגיעה למשחק החוץ הקשה בכושר נהדר של ארבעה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים, בהם כלל לא הפסידה. לעומת זאת, בחוץ היא מנצחת רק פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים שלה.

בסיבוב הקודם נפרדו השתים בתיקו 1-1 בפאדרבורן, ולמרות שהאורחת מגיעה למשחק הערב בכושר נהדר, דיסלדורף בבית זו אופרה אחרת. המארחת תגדיל את רצף המשחקים ללא הפסד ל-29 משחקים, ותשיג 3 נקודות נוספות בצמרת ותצא לפגרה כאלופת החורף.

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9