משוכה קשה אחרי הקלאסיקו

אחרי שספגה מהלומה קשה בסנטיאגו ברנבאו מול ברצלונה, לריאל מדריד אין יותר מדי זמן להתאושש - כבר הערב מחכה לה משחק חוץ קשה מול סביליה השישית בטבלה

שבת 17 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
אחרי שהובכה בסנטיאגו ברנבאו פעם נוספת על-ידי ברצלונה, ריאל מדריד צריכה להתאושש ומבין כל משחקי החוץ בספרד היא פוגשת השבוע דווקא את סביליה - אמנם אינה בשיאה העונה, אך ידוע לכל כי זו אחת הקבוצות האיכותיות בספרד, אחת שיכולה להסיט את ריאל מדריד מדרכה.

סביליה הודחה במפתיע בתחילת העונה מאירופה, וכך התרכזה בליגה. היא מדורגת במקום השישי בטבלה עם 24 נקודות, מרחק 13 מברצלונה וריאל מדריד שבפסגה, עם כי צריך לזכור שלבלאנקוס של מוריניו משחק חסר.

סביליה בארבעת משחקי הבית הראשונים העונה הוציאה את מלוא 12 הנקודות, כשגולת הכותרת שלה העונה היא דווקא במשחק החוץ בקאמפ-נואו, כשחילצה 0:0 מברצלונה. למרות זאת, בשבועות האחרונים סביליה הפסידה שני משחקי בית ברציפות לבילבאו וגרנאדה וכך שחקניה איבדו משמעותית את הבטחון.

סביליה תחסר גם הערב את דייגו פרוטי הפצוע, ומי שעשוי לשוב ל-11 הוא פרדי קאנוטה שאיבד את מקומו בהרכב בשבועות האחרונים. 

מהצד השני, אם כבר הזכרנו את איבוד הבטחון של שחקני סביליה, יהיה מעניין לראות כיצד תגיע ריאל מדריד למשחק לאחר המהלומה שחטפה בשבת שעברה. גם יתרון של קארים בנזמה אחרי פחות מחצי דקה לא הספיק לקבוצה של מוריניו להשיג ניצחון, שאולי היה מבטיח אליפות כבר בסיבוב הראשון (לא מעשית, כמובן).

מוריניו דרש משחקניו לחזור למסלול דרך המשחק בסביליה, וכך להמשיך את המומנטום הנהדר בו נעצרה הקבוצה שניצחה עד המשחק מול ברצלונה 15 משחקים ברציפות בכל המסגרות. המאמן הפורטוגלי צפוי לערוך מספר שינויים בהרכב, כשסמי חדירה וקאקה צפויים לפתוח בהרכב, בעוד ארבלואה וקראבליו הפצועים ישארו גם הפעם מחוץ לסגל.

משחק 237: סביליה - ריאל מדריד. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8