בסטמפורד ברידג' עניינים כרגיל

מנצ'סטר סיטי הודחה מאירופה וספגה הפסד בכורה בליגה, יריבתה העירונית הודחה מליגת האלופות גם היא והנציגות האנגליות בליגה האירופית הודחו בזו אחר זו. בלונדון הכל כרגיל - וילאש בואש מקווה לצמצם את הפער מהפסגה ככל שניתן

שבת 17 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
וויגאן נפרדה מהמקום האחרון בטבלת הפרמייר-ליג אחרי ניצחון חוץ יקר, 2-1 על ווסט ברומיץ' במחזור האחרון. כעת היא במקום ה-18, כששתי נקודות מפרידות בינה לבין וולבס שבמקום ה-17 - מקום המבטיח הישארות בסוף העונה.

צ׳לסי גם היא טיפסה למעלה במחזור האחרון, והבלוז של וילאש-בואש כבר במקום השלישי אחרי שהנחילו את הפסד הבכורה העונה למנצ'סטר סיטי. כל תוצאה של צ'לסי הערב מלבד הפסד תהיה בגדר בונוס לוויגאן, שפתחה את העונה עם שמונה הפסדים רצופים, ופתאום מקבלת צורה למרות סגל מוגבל ביותר.

התוצאות האחרונות של וויגאן הן כאמור ניצחון חוץ מרשים 2-1 מול ברומיץ', לו קדם הפסד ביתי 4:0 לואן פרסי וארסנל, ניצחון חוץ 2:1 בסנדרלנד ותיקו 3-3 מול בלקבורן, הלפני אחרונה בטבלה.

מעמדו של וילאש בואש עד השבוע שעבר התנדנד מעט לאור אי הבטחת העלייה לשלב הבא בליגת האלופות עד למחזור האחרון וכן הפער הגדול שנרשם מסיטי שבראש הפרמייר-ליג, אבל עכשיו היא מרוחקת רק שבע נקודות מהפסגה, הבטיחה את מקומה בשלב הבא בליגת האלופות עם 0:3 גדול על ולנסיה ואפשר להכריז שהבלוז בהחלט חזרו לעניינים.

בשבעת המשחקים האחרונים צ'לסי הבקיעה שני שערים בממוצע למשחק ושמרה על רשת נקיה שלוש פעמים. נראה כי צ'לסי לא תאבד נקודות ראשונות אחרי זמן ממושך דווקא בוויגאן.

משחק 183: וויגאן - צ'לסי. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק