נואשות לניצחון

המלצת WINNER לפרמייר-ליג: בלקבורן הלפני אחרונה ניצחה משחק ליגה בודד מתוך ששת האחרונים שערכה, ווסט ברומיץ' מחזיקה במאזן זהה. הערב הן נפגשות במטרה לקחת 3 נקודות יקרות במיוחד במאבקי התחתית

שבת 17 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
במשחקה האחרון בלקבורן הובילה באיצטדיון האור הקשה 2-1 עד הדקה ה-84, ואז ספגה שני שערים והפסידה לסנדרלנד. כנראה שזה הסיפור שמתאר בצורה הטובה ביותר את בלקבורן העונה.

היא במקום ה-19 והלפני אחרון בטבלה עם 10 נקודות בלבד מ-15 משחקים, ומאמנה קין צריך להתחיל לחשב את קיצו לאחור. הקבוצה הפסידה בחמישה משבעת משחקי הבית שלה, ותשעה מ-15 משחקיה עד כה.

2 ניצחונות הבית היו מול סוונסי 4-2 במשחק הבית האחרון, ומול ארסנל בספטמבר בשיעור 3-4. הגנת הקבוצה סופגת בממוצע 2.2 שערים למשחק בית או חוץ, כשהעונה היא טרם סיימה משחק עם רשת נקיה.

 ווסט ברומיץ' אחרי הפסד ביתי 2-1 לוויגאן, שדירדר אותה ערב המחזור אל המקום ה-15 בטבלה עם 15 נק׳ מ-45 אפשריות. היא נמצאת רק שלוש נקודות מעל הקו האדום וזאת הרבה נוכח ממשחק ההתקפה הדל - הבקיעה רק 14 שערים ב-15 המשחקים האחרונים. בחוץ היא הבקיעה שבעה שערים בשבעה משחקים, שהספיקו לה ל-2 ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו.

משחק 114: בלקבורן - ווסט ברומיץ'. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9