4 המלצות WINNER לשבת

יום שבת מגיע ועמו עשרות משחקים בכל רחבי העולם. אנו בחרנו להעניק לכם ארבע המלצות לארבעה משחקים שונים מליגות שונות

שבת 17 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 99: הופנהיים - הרטה ברלין. ההימור: 1

אחרי שלושה הפסדים ושתי תוצאות תיקו, ניצחה הופנהיים, התשיעית בטבלת הליגה הגרמנית,  במחזור האחרון 0-2 את נירנברג בחוץ. הערב היא תארח את העולה החדשה הרטה ברלין, שמגיעה למשחק אחרי רצף של חמישה משחקים ללא ניצחון, עם שני הפסדים ושלוש תוצאות תיקו. 

הופנהיים תחסר למשחק היום את קופמר שהורחק במחזור האחרון בדקה ה-90, בעוד הרטה צפויה לעלות בהרכב מלא. המפגש הקודם בין השתיים היה לפני שנתיים בליגה הראשונה, אז ניצחה הופנהיים בקלות בשני המשחקים, 1-5 בבית ו- 0-2 בחוץ. הופנהיים טובה יותר ואחרי שניצחה במחזור האחרון, היא תשיג ניצחון נוסף גם היום. 

משחק מס' 133: בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע. ההימור: 1

המשחק המוקדם של שבת בליגת העל מפגיש את בית"ר ירושלים ,שמגיעה אחרי שלושה הפסדים ותיקו, ואת הפועל ב"ש, שניצחה בשני משחקים רצופים, 1-3 בבית את בני יהודה ו- 0-1 את ראשון לציון ועלתה למקום ה-14 בטבלה לעומת בית"ר שבמקום ה-12. 

השתיים כבר נפגשו העונה פעמיים- בגביע הטוטו הביסה ב"ש את בית"ר 0-3, אך בליגה, בסיבוב הראשון, ניצחה ירושלים בבאר שבע 0-1 משער של אבירם ברוכיאן. ניצחון הליגה האחרון של ב"ש על בית"ר ירושלים היה לפני שנתיים, באוקטובר 2009, אז זה נגמר 2-3. הפעם האחרונה שב"ש ניצחה בטדי היתה לפני שש שנים. 

איכשהו יצא שבית"ר שיחקה מול ב"ש ארבעה משחקים רצופים בנגב, אולם הפעם ב"ש מגיעה לטדי ואולי סוף סוף בית"ר ירושלים תשיג ניצחון ראשון בביתה. בית"ר חלשה מאוד השנה, ואם היא לא תנצח קבוצות הנחותות ממנה בטבלה, לא ברור את מי היא כן תנצח. אנו מהמרים על בית"ר, שמקבלת יחס גבוה מאוד למשחק.

משחק מס' 156: מאיורקה - חטאפה. ההימור: 1

מאיורקה מגיעה למשחק אחרי שהפסידה 1-0 בגביע המלך בבית לגיחון באמצע השבוע, וכשהיא מדורגת בליגה הספרדית במקום ה-11. הקבוצה של אווט וחמד תארח את חטאפה, שמפסידה גם היא בבית השבוע, 1-0 למלאגה. 

חטאפה במקום ה-13 בטבלה, אחרי שהפסידה בשישה מתוך שבעת משחקי החוץ האחרונים שלה וניצחה בחוץ רק פעם אחת מתשעת משחקי החוץ האחרונים. מאיורקה לא ממש יציבה במשחקים האחרונים שלה- היא לא מצליחה לייצר שני ניצחונות רצופים מאז נובמבר בשנה שעברה. 

צפוי משחק מאוד צמוד, וכפי שניצחה בעונה שעברה בבית, גם הפעם אנו נהמר שמאיורקה תעשה את זה.

משחק מס' 202: ניס – ואלנסיין. ההימור: 1

ניצחון אחד וארבעה הפסדים, זהו המאזן ה"מהולל" של ניס בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא מדורגת במקום ה-19 בטבלת הליגה הצרפתית, המקום הלפני אחרון. גם ואלנסיין רחוקה מלהיות קבוצת צמרת השנה. ואלנסיין במקום ה-17 בטבלה, ממש קרובה לניס, אבל היא מגיעה אחרי ניצחון ביתי מרשים 0-1 על מוליכת הטבלה מונפלייה, זאת אחרי שני הפסדים רצופים בחוץ לאבייאן וטולוז. 

ואלנסיין הפסידה בחוץ בתשעה מתוך 12 משחקי החוץ האחרונים שלה, ניס בבית עם הפסד אחד בלבד במהלך 11 המשחקים האחרונים בכל המסגרות. למרות שניס חלשה מאוד העונה, בבית היא עדיין יחסית בסדר, ואלנסיין בחוץ פשוט מזעזעת.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b