'לא מתאים לביתר להתנהג כך'

אלי אוחנה לא אהב את התנהגות האקסית עם שער הניצחון הלא ספורטיבי בניצחון 1:2 על כפ"ס: יכולנו לנצח. יוסי מזרחי: אני שמח שגילינו אופי וניצחנו. בואטנג: זה ניצחון חשוב

שבת 31 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

הרבה מזל היה לבית"ר ירושלים. יש מי שיכנה זאת 'מזל של אלופים'. אחרי שבדקה ה-83 היא ספגה שער שוויון של ז'וזה דוארטה, הגיע שער עצמי של עופר טלקר שהעניק 3 נקודות חשובות בהמשך המאבק על האליפות.

בכפ"ס היו טענות לא מעטות על כך שבית"ר המשיכה לשחק למרות שישראלביץ' היה שרוע על כר הדשא, דבר שהוביל בסופו של דבר לספיגת השער.

אלי אוחנה, מאמן הפועל כפ"ס אמר: "לא מתאים לבית"ר לא לעצור את המשחק כששחקן שלנו על הדשא. אני חושב שזה לא ספורטיבי ולא מתאים לבית"ר ירושלים, מי כמוני מכיר את זה. זה ברור שטדי הוא מגרש ביתי לחלוטין. ההחלטות שגומרות משחקים הן לאו דווקא פנדל או אופסייד, אלא בדיוק הדברים הללו".

אוחנה הוסיף: "אנחנו יוצאים היום בתחושה של אכזבה גדולה. יצרנו יותר מצבים מהם, וכשמפסידים בדקה ה-90 אז כנראה אין לנו מזל. כנראה שהמזל הולך עם בית"ר. אני בכל מקרה מאוד מאוכזב מזה שהם המשיכו את המשחק. זה לא עניין של שיפוט ביתי, אבל ההחלטות הקטנות גורמות לדברים גדולים להתרחש. השופט היה חייב לעצור את המשחק. אנחנו יוצאים מכאן עם גאווה גדולה מאחר ושיחקנו ללא רגשי נחיתות לרגע. לא היה רחוק שהיינו מנצחים. אוהדי בית"ר חינכו אותי לספורטיביות ורציתי מאוד לנצח כי אני רוצה בהצלחת כפ"ס. שיחקנו כדורגל לא רע והאכזבה היא גדולה מאוד".

יוסי מזרחי, מאמן בית"ר ירושלים: "היה לנו מזל היום כי לנצח בדקה ה-90 זה עניין של מזל. אם היינו יותר חכמים במחצית השנייה, היינו גומרים את הסיפור הזה קודם".

על כך שקבוצתו נהגה בחוסר ספורטיביות בזמן שישראלביץ' היה שרוע על הדשא: "לא ראיתי את זה, אבל אם זה היה ככה אני לא אוהב את זה. זה חלק מהמשחק, אני אוהב לנצח בדרך כלל בצורה ספורטיבית".

מזרחי הוסיף: "צריך לזכור שקיבלתי את הקבוצה ביום שישי אחרי ששחקנים שלנו היו בנבחרות שונות. זה לא קל להלחיץ את השחקנים הללו. בית"ר לא שיחקה היום כמו שרציתי שהיא תשחק. נתנו לכפ"ס יותר מידי חופש פעולה בשלבים שונים של המשחק. במחצית השנייה כפ"ס לא הגיעה לאף מצב ואני שמח שגילינו אופי וניצחנו את המשחק".

על האליפות בנוער של בית"ר אמר מזרחי: "כולנו היינו צעירים וקיבלנו את ההזדמנויות. אני הייתי השותף לאליפות הראשונה בנוער של בית"ר וזו הייתה האליפות ההיסטורית. אני עוקב אחרי השחקנים כל השנה ואני יודע בדיוק מי יש שם. כשיבוא הזמן אנחנו נעלה אותם ונשלב אותם בקבוצה. מי שיוכיח את עצמו יישאר בסגל".

דרק בואטנג שכבש את שער היתרון לבית"ר אמר: "אני מאוד שמח על התוצאה מאחר וזה היה משחק חשוב עבורינו. יש טעויות כמו אלה שעשיתי עם ספיגת השער, אבל זה חלק מהמשחק".

צילומים: אתר בית"ר-נט

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק