עטר: אנחנו מוכיחים את עצמנו

מאמן מכבי נתניה פירגן לשחקנים לאחר הניצחון 1:2 על מ.ס. אשדוד. חזן: קשה לנהל משחק דרך היציע. שחקני נתניה וחברי ההנהלה העניקו ליאמר מתנה לחג - 2 לילות בכרמל

שבת 31 מרץ 2007
אשר גולדברג

במכבי נתניה חושבים כבר על אירופה בעקבות הניצחון 1:2 הערב (שבת) על מ.ס. אשדוד. בנתניה צימקו את הפער מהפועל ת"א שסיימה בתיקו ל-4 נקודות, כאשר הם יודעים שהיכולת הטובה תעזור להם להתרומם בטבלה עוד יותר.

ראובן עטר, מאמן מכבי נתניה אמר בסיום המשחק: "בתחילת השנה דיברו על מקומות 6-8 והציפיות היו להתבסס במרכז הטבלה. אני כשהגעתי ראיתי את הקבוצה והאמנתי שהסגל הזה ראוי ללכת רחוק יותר. אנחנו מוכיחים שאנחנו נמצאים איפה שמגיע לנו ואף יותר.  

אלון חזן, מאמן מ.ס. אשדוד: "הבעיה הייתה שבמחצית הראשונה לא הופענו למשחק, קיבלנו שערים שאסור לספוג בחיים, אבל מצד שני גם לא עשינו שום דבר כדי להשוות את התוצאה. במחצית השנייה היינו טובים יותר אך לא ידענו לנצל את המצבים. במצב כזה התוצאה נשמרת וזה מה שקרה היום".

חזן הוסיף לגבי ההתרחקות מאירופה: "אנחנו נשתדל במשחק הבא להשיג נקודות בלי להסתכל מי לפנינו ומי אחרינו. זה לא אידיאלי לנהל משחק דרך היציע, אבל קיבלתי את רוע הגזירה. השחקנים שלי השתדלו לעשות את המקסימום".

יאמר: נתניה היא כמו המשפחה השניה שלי

בסיום המשחק העניקו שחקני הקבוצה וחברי ההנהלה מתנה לחג לנשיא המועדון דניאל יאמר ורעייתו ליזה, שני לילות במלון יערות הכרמל.

המנכ"ל קובי בלדב אמר לבני הזוג: "אנחנו מודים לכם על מה שאתם עושים למועדון הזה ואוהבים אתכם מאוד על כך. זוהי מתנת כל המועדון לחג הפסח".

יאמר התרגש ואמר לנוכחים: "אני מודה לכם מאוד על המתנה. אין לי הרבה בישראל מלבד המועדון והמשפחה שלי. אתם עבורי כמו המשפחה השניה שלי ואני אוהב את המועדון מאוד. תמיד אהיה מאחוריכם ואתן לכם גיבוי מלא ולעולם לא אתקע לכם סכין בגב. את סוף השבוע שהענקתם לי אנצל לזמן איכות עם אשתי".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק