מי תתרחק מהצמרת?

המלצת WINNER לליגה הצרפתית השנייה: כשרק נקודה בודדה מפרידה ביניהן בטבלה, ייפגשו ביניהן הערב גנגאן וסדאן למשחק שיפתח את המחזור ה-18

יום שני 19 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
במשחק אשר יפתח את המחזור ה- 18 בליגה הצרפתית השניה, תארח הערב (שני) גנגאן את סדאן. המארחים מדורגים במקום השלישי בטבלה עם 28 נקודות במאזנם, כאשר האורחים במקום השישי ולהם נקודה אחת פחות. 

גנגאן מגיעה למשחק אחרי תבוסה 5-1 שנחלה לטורס, כשהבלם ממדו קמארה חוזר להרכב אחרי השעיה. סדאן אחרי תיקו 0-0 מאכזב מול ארלס במשחק האחרון. המגן סטיבן לנגין והחלוץ אבדולאי דיאבי בספק למשחק.

אצל המארחת נעצרה ריצה יפה של שישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו, אבל זה הגיע לקיצו בתבוסה לטורס, תוצאה שהתקבלה בהפתעה רבתי, שכן טורס מבקיעה בדרך כלל פחות משער למשחק. במחצית, התוצאה עמדה על 1-1 ואיש לא שיער את שהתרחש על כר הדשא במחצית השניה. ג'וליאו גטבניץ', מאמן גנגאן אמר: "התוצאה הזו ביזארית. היינו צריכים להוביל 1-3 במחצית, לא ברור לי איך זה נגמר ככה".

גם ה- 0-0 של סדאן מול ארלס היה בגדר הפתעה מרעישה. סדאן הבקיעה שער בכל משחק עד אותו הערב, ואילו ארלס היא קבוצה חלשה שלא היתה אמורה להקשות עליה את החיים. 

נראה כי המשחק הערב יסתיים בתיקו עם שערים. גוינגאמפ בלתי מנוצחת ב-11 משחקי הבית שלה מול סדאן לאחרונה, עם שבעה ניצחונות וארבע תוצאות תיקו. שלושת המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות הסתיימו בתיקו. 

משחק מס' 229: גנגאן - סדאן. ההימור: X

צילום: GettyImages 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f