אין לנו מה להפסיד

יורוליג: באמברג תתמודד במשחק חוץ קשה מול פנאתינייקוס, שכבר הבטיחה את העפלתה לשלב הבא. האורחת חייבת ניצחון כדי להישאר בתמונה

יום רביעי 21 דצמבר 2011
שלמה חסיד
פנאתינייקוס תארח הערב (רביעי) את באמברג למשחק במסגרת המחזור העשירי בבית ב' של היורוליג. לפאו שישה ניצחונות ושלושה הפסדים עד כה, כאשר באמברג במאזן הפוך של שלושה ניצחונות ושישה הפסדים. 

המארחים כבר הבטיחו את המקום השני בבית ומקום בטופ 16, אבל ינסו לבנות מומנטום לקראת השלב הבא. האורחים חייבים לנצח כדי לשמור על הסיכוי להעפיל לשלב הבא, דבר שתלוי גם במשחק המקביל, שם היא תתפלל שז'לגיריס תפסיד לזאגרב.

קוסטס צרצריס וקריסטוס פרפורגולו עדיין פצועים בפאו, בעוד שבאמברג בהרכבה החזק ביותר. נקודות המפתח במשחק יהיו בעמדת הרכז בין דמיטריוס דיאמנטידיס הבלתי נתן לעצירה אצל היוונים לבין אנטון ג'אוול אצל הגרמנים. בעמדת הפורוורד בין רומיין שאטו של פאו לסיג'יי ג'ייקובסון של באמברג ומתחת לסלים בין מייק בטיסט של המארחים לבין טיבור פלייס של האורחים. ההערכה היא שפאו לא תתתקשה לנצח.

דמיטריוס דיאמנטידיס מפאו אמר: "אסור שתהיה נפילת מתח בגלל שהמשחק לכאורה לא חשוב. אנחנו רוצים לתת לקהל שלנו סיבה ליהנות". טיבור פלייס מברוס אמר: "אין לנו מה להפסיד. נבוא להתאבד במגרש בתקווה שזה יספיק". 

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b