בארסה תשקם את האגו?

המלצת WINNER ליורוליג: אחרי ששמרה על מאזן מושלם במשך שמונה מחזורים, ברצלונה נכנעה לסיינה. הערב, כשהיא תארח את גלאטסראיי, היא תרצה להזכיר מי הקבוצה החזקה בבית ד'

יום רביעי 21 דצמבר 2011
שלמה חסיד
המחזור העשירי בבית ד' של היורוליג יפגיש הערב (רביעי) את ברצלונה וגלאטסראיי. בארסה עם שמונה ניצחונות והפסד בודד במאזנה עד כה, בעוד גלאטסראיי רשמה ארבעה ניצחונות וחמישה הפסדים.

בארסה כבר הבטיחה לעצמה את המקום הראשון בבית, אבל אחרי ההפסד בשבוע שעבר לסיינה, שתסיים שניה, הקטאלונים רוצים לשוב ולהפגין דומיננטיות בבית. הטורקים בכל מקרה יסיימו במקום הרביעי שמוביל לטופ 16, אבל הם ינסו לשלוח מסר חד לקראת השלב הבא.

המארחת תשחק ללא כוכבה חואן נבארו בעוד שהטורקים בהרכב מלא. המאצ׳ אפים המעניינים - מרצ׳לינו הורנטס הרכז של המקומיים מול אנדר ארסלן של הטורקים. הפורוורד של הקטאלונים ארזם לורבק מול דריוס סונגליה של האורחים. וסנטר בארסה קוסטה פרוביץ׳ מול פורקאן אלדמיר הטורקי. התחזית - ניצחון לבארסה.

צ׳אק אידסון מברצלונה אמר: ״חשוב לנו לסיים את הבית בטעם טוב ואני מאמין שנעשה את זה עם ניצחון ביתי״. אנדר ארסלאן מגלאטסראיי אמר: ״זהו האולם שהכי קשה לנצח בו במפעל, אבל תמיד יש הפתעות. נבוא לתת את הכול״.

משחק מס' 143: ברצלונה - גלאטסראיי 14+. ההימור: 2

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק