אנו לא נוסעים בשביל הסדר

כך אמר טל בורשטיין. מכבי ת"א המריאה למוסקבה לא לפני שהשחקנים ומאמן הקבוצה דיברו על אופטימיות קוסמית. שארפ: אם ננצח זה לא יהיה הישג

יום ראשון 01 אפריל 2007
שלמה חסיד
מכבי תל אביב יצאה היום למוסקבה לקראת משחק היורוליג בצאת החג מול צסק"א. למרות היכולת החלשה של השחקנים, הם דווקא שידרו אופטימיות בלתי מובנת.

כך למשל  טל בורשטיין שאמר: אנחנו לא נוסעים סתם כדי לעשות שם סדר. אנחנו נוסעים בשביל לשחק ולנצח ובכדורסל כל קבוצה יכולה לנצח. שני ההפסדים האחרונים לא פוגעים במוראל שלנו בכלל. נקווה שיהיה לנו חג שמח ומשחק טוב שם".

דרק שארפ: "אנחנו לא מפחדים מצסק"א. אין פייבוריטית במשחק והכל יכול להיות. אנו נוסעים בהרגשה שניתן לנצח אותם ולהעפיל לפיינל פור. גם אם ננצח אותם זה לא יחשב להישג אלא לתוצאה שמתקבלת על הדעת".

ניקולה וויציץ': "במשחק הזה נצטרך להיות במיטבנו  ולתת הרבה יותר מהמשחקים הקודמים בכדי לנצח. זו אולי הקבוצה  הטובה ביותר באירופה, להזכירכם, היא זכתה באליפות אירופה בשנה שעברה. נצטרך להגיע מפוקסים ומוכנים ואני מאמין שננצח, ההפסדים בליגה לא ישפיעו על המשחק שעומד בפני עצמו". 

ליאור אליהו:  "זהו אחד המשחקים הכי קשים שיש באירופה יחד עם טאו בחוץ. ברור שהולך להיות קרב קשה אך התכוננו טוב ואנו נוסעים כדי לנצח.  אנחנו לא מתעסקים בהפסדים בי-ם ובגליל, אנחנו עדיין יכולים לעשות ניצחון גדול ואני לא רוצה להתעסק עם פייבוריטים ולא פייבוריטים אלא לבוא לשחק. יהיה קשה אך אפשרי".

דווקא המאמן נבן ספאחיה היה מתון מכולם: "אנחנו בהחלט מוכנים למשחק. כפי שאתם רואים הקבוצה נמצאת במצב רוח טוב ולכן אני מעודד. הפסדנו פעמיים על חודה של נקודה אך אתם רואים את גישתם של השחקנים ולכן אני מעודד".

לגבי מאמן צסק"א, אטורה מסינה, אמר ספאחייה :"הוא אולי המאמן הכי טוב באירופה ויש לי רק מילים טובות לומר עליו".

צילום: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק