בן זקן בחוץ ל-4 חודשים

נשיא מ.ס אשדוד נאשם בהעלבה וביזוי המערכת השיפוטית בהתאחדות. עוד הוחלט כי בן זקן ישלם קנס בסך 20 אלף ש"ח ונאסר עליו למלא תפקיד רשמי בקבוצה. בן זקן: "זו חבורה של פושעים"

יום ראשון 01 אפריל 2007
אשר גולדברג

 בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל הרשיע היום את נשיא מ.ס אשדוד  ג`קי בן זקן ואת הקבוצה בהעלבה וביזוי של המערכת השיפוטית (עבירה על סעיף 19 בתקנון המשמעת).

דיין ביה"ד המשמעתי עו"ד דוד לב, החליט כי  בן זקן ישלם קנס בסך 20,000 ₪ וכן נאסר עליו למלא תפקיד רשמי בקבוצה ו/או בהתאחדות וכן נאסר עליו להימצא בתחום שדה המשחק למשך ארבעה חודשים מהיום.

כמן כן, החליט הדיין לב, כי   אשדוד תשלם קנס בסך 25,000 ש"ח וכן מופעל קנס על תנאי מה-08.11.06 בסך 25,000 ₪ דהיינו סה"כ תשלם 50,000 ש"ח וכן הנני מפחית ממאזנה 2 נקודות ליגה על תנאי לשנה, והתנאי הוא שלא תורשע תוך שנה מהיום בהעלבה או ביזוי המערכת המשפטית של ההתאחדות.

 בן זקן אמר היום: "זו בושה וחרפה. אני לא מפחד מהם. זו חבורה של פושעים שעושים לי בכוונה. לוני הרציקוביץ' דיבר נגד ההתאחדות ופתחו נגדו בחקירה. דיויד אבו שהא סוכן לא מורשה עבד עם מכבי פתח תקוה ולא פתחו נגדה בחקירה. אני גם לא חושב שהם יכולים לתת קנס לאשדוד. נבדוק זאת אחרי החג".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק