5 המלצות WINNER לחמישי

כמדי יום, אנו מעניקים לכם המלצות למשחקים מתכניית הווינר. היום בחרנו להתמקד בחמישה משחקים מהפרמייר-ליג, מהליגה הטורקית, גביע המלך הספרדי והגביע ההולנדי

יום חמישי 22 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
משחק מס' 197: פ.צ. איינדהובן - ויטסה ארנהיים. ההימור: 2 (יחס 1.45)

שלא יהיו טעויות, לא מדובר באיינדהובן מהליגה הראשונה, אלא זוהי איינדהובן שמדורגת במקום השני בטבלת הליגה השניה. היא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון 1-3 על אלמרה סיטי, שקטע רצף של שתי תוצאות תיקו והפסד. ויטסה ארנהיים מדורגת במקום השישי בליגה הראשונה, אחרי שני ניצחונות על הראקלס ו-וואלוויק, להם קדמו שתי תוצאות תיקו מול כרוניגן וטוונטה. 

מפגש אחד בודד היה בין שתי הקבוצות, היה זה לפני ארבע שנים במסגרת הגביע, אז הביסה איינדהובן את ויטסה בתוצאה 2-4. להערכתנו, הפעם ויטסה תהיה זו שתנצח את המשחק.

משחק מס' 201: גזיאנטפספור - בורסאספור. ההימור: 2 (יחס 2.45)

גזיאנטפספור מדורגת במקום ה-15 בטבלת הליגה הטורקית, כשהיא אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון- שתי תוצאות תיקו והפסד. בורסאספור, מנגד, עוברת עונה חלשה כשהיא במקום ה-13 אחרי רצף של חמישה משחקים ללא הפסד וניצחון בודד בעשרת המשחקים האחרונים שלה. 

המשחק הקודם בין השתיים נסתיים בתוצאה 1-4 לזכותה של גזיאנטפספור, בעונה שעברה בסיבוב השני, כשבסיבוב הראשון היתה זו בורסאספור שניצחה 0-3 בחוץ. אנו צופים משחק צמוד, אבל מאמינים שבורסאספור תעשה את העבודה שלה. היא טובה יותר מגזיאנטפספור ולמרות הכושר החלש שלה לאחרונה, אנו מהמרים עליה.

משחק מס' 219: אנדר/אובר שערים (2-3) - ולנסיה/קאדיס. ההימור: X (יחס 1.90)

שישה משחקים ללא הפסד, זה המאזן של מוליכת הליגה השניה, קאדיס, שתתארח היום במסטאייה אצל ולנסיה במסגרת גביע המלך. ולנסיה מגיעה למשחק אחרי שניצחה 0-2 את מלאגה בבית, זאת אחרי תיקו 0-0 בקאדיס במשחק הראשון. בפעם האחרונה שהשתיים שיחקו באותה הליגה, היה זה לפני חמש עונות, אז ניצחה ולנסיה פעמיים, 0-1 בחוץ ו- 3-5 בבית. 

במשחקים של כ"א מהקבוצות לאחרונה נרשמים לא מעט שערים. אומנם בשלושת המשחקים האחרונים של קאדיס נכבשו שלושה שערים בלבד, אבל לפני כן היתה מעורבת הקבוצה במשחקים עם ארבעה, חמישה והיו כבר משחקים עם שישה שערים. חמישה מתוך ששת המשחקים האחרונים של ולנסיה נסתיימו עם שניים או שלושה שערים, אך לפני כן היא היתה מעורבת במשחקים עם לא מעט שערים כמו הפסד 3-2 לריאל, ניצחונות 1-3 על לברקוזן ועל חטאפה וגם שביעיה לא רעה מול גנק. 

אנו מעריכים כי יהיה משחק טוב מאוד הערב במאסטייה, אולם מתקשים להאמין שלקאדיס יש את היכולת לכבוש מול ולנסיה. אנו מהמרים שולנסיה תנצח את המשחק ותכבוש שניים או שלושה שערים. אנחנו מסמנים כאן X.

משחק מס' 233: טוונטה - איינדהובן. ההימור: X (יחס 2.90)

משחק גביע מרתק שמפגיש את השניה בטבלת הליגה ההולנדית, איינדהובן, אל מול השלישית, טוונטה. המארחת מגיעה למשחק אחרי שני הפסדים רצופים, 2-1 לקראקוב בליגה האירופית ו- 3-2 לפיינורד בליגה. איינדהובן, מגד, ניצחה בשלושת המשחקים האחרונים שלה, 0-1 על נאק ו- 1-5 על הרנביים בליגה ו- 1-2 על ראפיד בוקרשט בליגה האירופית. בסך הכל ניצחה איינדהובן בשבעה מתוך שמונת המשחקים האחרונים שלה. 

השתיים נפגשו לפני חודשיים במסגרת הליגה באותו המגרש, המשחק נסתיים בתיקו 2-2 כשטוונטה הוליכה 0-1, איינדהובן הפכה ל- 1-2 וספגה שער עשר דק' לסוף המשחק. לדעתנו צפוי להיות משחק מאוד שקול. איינדהובן קבוצה מצויינת, היא עדיפה על פני טוונטה, אך אנו מאמינים כי המשחק לא יוכרע. יהיה משחק גביע מרתק, זה בטוח.

משחק מס' 244: טוטנהאם - צ'לסי. ההימור: X (יחס 3.05)

טוטנהאם מגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות רצופים, 0-1 על סנדרלנד בליגה ו- 0-4 על שמרוק בליגה האירופית. צ'לסי, מן העבר השני, אחרי תיקו 1-1 מאכזב מול וויגאן, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים על ניוקאסל ומנצ'סטר סיטי בליגה ועל ולנסיה בליגת האלופות. טוטנהאם השיגה שישה ניצחונות בית רצופים במסגרת הליגה, בעוד צ'לסי בחוץ עם שלושה ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד בחמשת משחקי החוץ שלה עד כה. 

בעונה שעברה ניצחה צ'לסי בביתה 1-2, אחרי תיקו 1-1 בחוץ. ניצחון הליגה האחרון של צ'לסי בטוטנהאם היה לפני שש שנים, 0-2, מאז ניצחה טוטנהאם בבית את צ'לסי בחמישה משחקים מתוך שמונה. יהיה משחק מאוד צמוד לדעתנו. אנו מהמרים כאן על תוצאת תיקו. 
 

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9