רמלה ורמהש השלימו סוויפ

כדורסל נשים: חניכותיו של אלי רבי ניצחו 70:73 במשחק השלישי בסדרה מול רמת חן ויפגשו בגמר את רמה"ש שהביסה שוב את בני יהודה 65:83. רבי: זה לא יספיק לגמר

יום ראשון 01 אפריל 2007
אורן קורנפלד, רועי רובינשטיין

מכבי רמת חן לא הייתה רחוקה לגנוב היום את המשחק השלישי מאליצור רמלה. זה לא קרה, והרמלאיות השלימו סוויפ של 0:3 אחרי 70:73 על מכבי רמת חן בדרך לגמר עם תצוגת כדורסל לא משכנעת.

רמלה לא פתחה טוב את המשחק ומהרבע הראשון היא ירדה בפיגור 23:19. בהמשך היא הצליחה להתעשת וניצחה בזכות ריכוז בדקות האחרונות.

רמלה תפגוש בגמר את אנדה רמת השרון שגם היא השלימה סוויפ של 0:3 אחרי ניצחון על בני יהודה 65:83. 

שיקי פלח, מאמן מכבי רמת-חן: "אני רוצה להזכיר שפתחנו את העונה לא טוב, היו לנו קשיים רבים וזה פגע בנו. אני לא מתרץ אבל הצלחנו בכל זאת להגיע לפלייאוף. אני לא יודע מה יהיה עוד בעונה הבאה".

המאמן המנצח אלי רבי אמר: "היום ניצחנו ועלינו לגמר, אך למרות זאת אני לא אהבתי את איך שנראינו היום. היות ואני בסערת רגשות אני לא אגיד איך שיחקנו היום. זה לא צריך להיות ככה. אנחנו כקבוצה לא שיחקנו טוב ולא נחוש. ככה לא צריכה להגיע קבוצה לפלייאוף. אני צריך להביא את הקבוצה לגמר בכושר הטוב ביותר וכעת נדלקת לי נורה אדומה".

אנדה עשתה זאת בקלות

בבני יהודה לא ממש האמינו שהן יכולות לעצור את אנדה רמת השרון בדרכה לגמר הפלייאוף, הטיב להסביר זאת מאמן ה'קבוצה מאיר אליהו שאמר ביום חמישי שעבר כי הערב יגיעו שחקניותיו למשחק עם למסיבה של אנדה, בלי פיג'מות...

הזהובות דדוקא היו במשחק במשך חמש הדקות הראשונות של המשחק ואף הובילו 8:10 מסל של גרינבוים ששיחקה הערב 40 דקות לאחר שקריסטל ג'ונסון נפצעה עם פתיחת המשחק. דווקא אז התעוררה מאוואדי מאביקה שסחפה את המקומיות לפתיחת פער של תשע נקודות בסיום הרבע הראשון, 16:25.

התקפת בני יהודה לא תיפקדה במשך חמש הדקות הראשונות של הרבע השני כשרק ריבי גרינבוים קולעת שתי נקודות תמימות בעוד באנדה קימברלי באטלר וג'ניפר פליישר העלו את המקומיות ל-18:36. הבנות של מאיר אליהו התעוררו רק בחמש הדקות האחרונות של המחצית והצליחו לצמק את התוצאה עד ל- 11 נקודות הפרש, 31:42 בירידה לחדרי ההלבשה. 

גם במחצית השנייה היה זה משחק של חתול ועכבר, השחקניות של בני יהודה הצליחו לשמור על הפרש תשע הנקודות לאורך רוב דקות המחצית השנייה אך לא יכלו לפרוץ את מחסום תשע הנקודות.  בדקות הסיום אנדה רמת השרון כבר ברחה לסביבות התוצאה שאיפיינה את כל שלושת המפגשים בין השתיים, ניצחון ב-18 נקודות הפרש.

מאמן בני יהודה שסיימה עונה נפלאה, מאיר אליהו  אמר ל-TELESPORT בסיום: "הסידרה לא הייתה צמודה משום שהן ברחו לנו בכל פעם במחצית השנייה בגלל העומק והיכולת שלהן. מגיע להן כל הכבוד כי הן עשו את ההתאמות הנכונות למשחק מולנו. מבחינתי, ההישג של העונה הזו היה מעל ומעבר. כשהגעתי לקבוצה ביקשו ממני למנוע ממנה לרדת ליגה ופתאום עשינו עונה גדולה".

המאמנת המנצחת אורנה אוסטפלד: " המשחק האחרון בסידרה היה קל משום שממשחק למשחק הפכנו את הסידרה לקלה. עכשיו אנחנו מול רמלה וזה יהיה סיפור אחר בשביל לנצח שם נצטרך להיות בעיקר יותר אגרסיביות".   

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק