הקושי הכלכלי עושה את שלו

המלצת ווינר לליגה האדריאטית: נובה מסטו ולאשקו ייפגשו הערב במסגרת המחזור ה-13. נובו מסטו מעט טובה יותר, אבל יתרון הנקודות גבוה

יום שישי 23 דצמבר 2011

קרקה נובו מסטו ולאשקו ייפגשו הערב במסגרת המחזור ה-13 של הליגה האדריאטית.  שתי קבוצות סלובניות נפגשות, כשעל פניו יש יתרון מקצועי לנובו מסטו, למרות שלאשקו השתפרה מאוד באחרונה, ולא נראה כי תפסיד את המשחק הזה ביותר מ-13נקודות.

שתי הקבוצות נמצאות בתחתית הליגה, כשרק הליוס דומז'לה מדורגת מתחתיהן. נובו מסטו פייבוריטית ברורה במשחק, אבל פער של 13 נקודות נראה בלתי ניתן להשגה במשחק הזה, מכיון שנובו מסטו עברה עונה קשה ביורוקאפ ובמפעל הזה היא מתמקדת.

ארבעת הקבוצות מסלובניה המשתתפות במפעל, כולל אפילו את אולימפיה לובליאנה, נמצאות בקשיים כלכליים, למרות שלאשקו יחסית מאוזנת ועם גב כלכלי. שתי הקבוצות כנראה יבטיחו את הישארותן בליגה הזו בעונה הבאה.

נובו מסטו ניצחה 6 מתוך 9 המשחקים האחרונים שלה, אם כי היא לא משחקת בינתיים בליגה הסלובנית. לאשקו ניצחה 4 מתוך 6 המשחקים האחרונים שלה, אלא ששני ההפסדים האחרונים היו דווקא בליגה האדריאטית.

נובו מסטו הבטיחה את עלייתה לשלב הטופ 16 ביורוקאפ, אבל באדריאטית השנה היא לא מבריקה. ייתכן מאוד שנובו מסטו תנצח, אולם ספק אם זה יהיה בהפרש גדול.

משחק מספר 19: קרקה נובו מסטו - לאשקו 13+. ההימור: 2.

 

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק