הכל כדי לא לפגוש את מכבי

המלצת ווינר לליגה האדריאטית: המופארם ורסאץ' החלשה תארח הערב את צדביטה זאגרב שרוצה לעשות הכל כדי לא לפגוש את מכבי תל אביב בחצי הגמר הפיינל פור

יום שישי 23 דצמבר 2011

המופארם ורסאץ' תארח הערב את צדביטה זאגרב. צדביטה עם מאזן של 10 ניצחונות ושני הפסדים,  היא ללא ספק אחת הקבוצות הטובות ביותר בליגה האדריאטית. הטבלה לא משקרת בעניין הזה, ורק למכבי תל אביב יש פחות הפסדים ממנה. 

צדביטה הפסידה עד כה פעמיים, מול אולימפיה לובליאנה ומכבי תל אביב. כשהקבוצה משחקת בבית היא מנצחת את כל המשחקים שלה, ובהפרשים גדולים. בחוץ זו לא אותה קבוצה, אבל יש לה מספיק יכולת לנצח קבוצה כמו ורסאץ'. מאזן החוץ של הקבוצה עומד על שני הפסדים ושלושה ניצחונות. במשחק הערב תופיע צדביטה ללא לקור ווארן, אבל יש לה מספיק שחקנים לכסות על זה.

להמופרם ורסאץ' יש ארבעה ניצחונות ושבעה הפסדים בליגה האדריאטית עד עכשיו. ארבעת הניצחונות הללו הושגו בחמשת משחקי הבית של הקבוצה.  זאגרב היא הקבוצה הטובה ביותר שאותה ניצחה הקבוצה, כאשר בודוצ'נוסט היתה הקבוצה היחידה שהשיגה באולם הזה ניצחון חוץ. אלא שצדביטה טובה יותר מבודוצ'נוסט, אפילו ללא ווארן.

מטרתה של צדביטה היא להשיג את המקום השני לפני הפלייאוף, על מנת שלא להתעמת עם מכבי תל אביב במשחק הראשון של הפיינל פור, ובשביל זה הקבוצה חייבת להמשיך לנצח. היכולת והניסיון בצד של האורחים ונראה כי הם ינצחו ובהפרש מבטיח.

משחק מספר 23: המופארם ורסאץ' (‎+5) - צדביטה זאגרב. ההימור: 2

צילום: האתר הרשמי של מכבי אלקטרה תל אביב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8