תענוג לראות את בלצ'ר

גם מאמן נהריה, אריאל בית הלחמי, נהנה מ-39 הנק' של גארד בני השרון. בלצ'ר: הרגשתי שהסל היה גדול. בירנבוים: נעשה חושבים לסיבוב השלישי. שמיר: לא שיחקנו טוב היום. קטש: לא באנו מוכנים מנטלית

יום ראשון 01 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

בני השרון שוב הוכיחה כי כשהם רואים מולם את נהריה הם מעלים את רמת המשחק שלהם. הצגה ענקית של קוקי בלצ'ר, שהצדיק את הבאתו אחרי הפציעה בעונה שעברה, עם 39 נק' הביאה ניצחון חשוב לבני השרון 86:109 בדרך למקום טוב בפיינל פור.

מאמן המנצחת, אפי בירנבוים: "השחקנים שלנו מחשיבים את נהריה. שכחנו את גבעת שמואל. היו לנו הרבה פציעות ונעשה חושבים לגבי הסיבוב השלישי. נוציא את המקסימום מהצוות הזה. אנחנו חושבים להביא עוד גארד שיכול לעזור לכץ להוביל את המשחק. כרגע אנחנו לא מחפשים זר במקום פייג"'.

מאמן נהריה, אריאל בית הלחמי: "מחמאות לאפי על הניצחון. קשה לי להסביר את הרבע השני. מול הגנה חזקה לא הצלחנו לעצור את המפולת. תמיד היה קוקי אחד. אולי אני ייקח את התשובה של אפי, כי אנחנו מתאמנים חזק ומגיעים למשחק ולא משחקים טוב. ברבע שקבוצה מרביצה, אנחנו מתפרקים. קוקי נתן משחק מדהים. זה תענוג לראות שחקנים כאלה משחקים. זה עונה גדולה לליגה הישראלית והכל פתוח. אנחנו לא נוותר, נאסוף את השברים. נילחם על המקום ה-3".

כוכב הערב, קוקי בלצ'ר: "זה היה משחק גדול. רציתי להתחיל אגרסיבי. הייתי פצוע ולכן התחלתי חזק. נכנסתי לזרם הנכון, הרגשתי טוב, הסל היה גדול והכל הלך. היינו היום אינטנסיביים. זה לא מסר, זה בשבילנו, שנדע שאנחנו קבוצה טובה, אנחנו בני השרון".

רביב לימונד: "בחצי הראשון שיחקנו נורמלי ואז הם נהיו אגרסיביים, מה גם שהשופטים עזרו להם ולא שרקו. רצינו להציל את הכבוד ותמיד צריך להאמין בספורט. מקווה שבפעם הבאה נגדם נשחק יותר טוב. השינויים משפיעים עלינו, צריך להתרגל לשחקנים חדשים. אני מאמין שעם שני השחקנים החדשים נהיה בסדר". 

במשחק המרכזי הנוסף במחזור ה-17, ניצחה הפועל ירושלים את גליל עליון המדוללת (ללא בראטיץ' וכספי) 94:115, כשהיא מציגה משחק קבוצתי משובח ואת הוראס ג'נקינס, שתורם המון לקבוצה מאז שהגיע לפני כשבוע.

מאמן המפסידה, עודד קטש: "לא באנו מוכנים מנטלית. לא היינו בענינים מבחינת אגרסיביות. ירושלים היו טובים יותר מבחינת הכל.  שיחקו מדהים, שיחקו אגרסיבי וקלעו באחוזים טובים. היינו בשני המקומות: תחתית וצמרת, נראה מה יהיה. שחקן נפצע לנו ואנחנו ישר מרגישים את זה. לא קרה משהו יותר מידי גדול".

מאמן הפועל ירושלים דן שמיר: "שיחקנו די טוב. היה אוירה טובה היום. גליל באו בהרכב לא מלא ועשו את מה שהם יכולים. זה התפתח לטובה מבחינתנו. יש מצבי רוח בקבוצות כדורסל. המשחק מול מכבי נגמר. אנחנו מקצוענים. מכבי הפסידה הרבה לפני בשנים קודמות ועדיין לקחה אליפויות. יש עליות וירידות. אנחנו לא בשיאנו. לא היינו בפוקוס היום. ג'נקינס עושה את המאמץ, משחק נכון. הכישרון שלו ידוע". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק