הזדמנות לשפר עמדות

המלצת WINNER לליגת ה-NFL: בעוד וושינגטון רד סקינס חזרה לעניינים בשבועות האחרונים, מינסוטה ממשיכה בקו התלול מטה. עם שני ניצחונות ב-12 המשחקים האחרונים, קשה להאמין שהישועה תגיע הערב

שבת 24 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

זהו משחק בין שתי קבוצות שכבר איבדו יומרה לגבי העונה הנוכחית, אבל חשוב להן לבנות מומנטום לקראת העונה הבאה ולהכשיר את סגל השחקנים שלהם קדימה לבאות. וושינגטון רד סקינס המארחת במאזן של חמישה ניצחונות ותשעה הפסדים, כשהקבוצה חוזרת לעניינים בשבועות האחרונים אחרי שרקס גרוסמן קיבל בחזרה את תפקיד הקווטרבק, ואף הוביל את הקבוצה לניצחון מפתיע על ניו יורק ג'איינטס.

מינסוטה וייקינגס במאזן גרוע עוד יותר של שני ניצחונות ו-12 הפסדים העונה, בוודאי לא דמיינה שתהיה לה עונה כה מסוייטת. באחרונה היא בהידרדרות קשה עם שישה הפסדים רצופים, ובמשחקה האחרון הפסידה בביתה לניו אורלינס. הקבוצה בבעיות קשות בהגנה ובהתקפה, ונראה כי יש לה עוד הרבה עבודה עד שתתגבש.

מינסוטה לא ביצעה חטיפה כבר תשעה משחקים ברציפות, וגם אם גרוסמן יעשה טעויות בניהול המשחק של וושינגטון - שתחסר את טרנט וויליאמס, שבהיעדרו יהיה לגרוסמן קשה יותר לנהל את המשחק - לא בטוח שמינסוטה תדע מה לעשות עם ההזדמנות.

מינסוטה ניצחה את וושינגטון ב-4 נקודות כששתי הקבוצות נפגשו כאן בשנה שעברה, אבל ששת המשחקים האחרונים של שתי הקבוצות הסתיימו במאזן מאוזן של 3-3 ביניהן. התחזית - ניצחון לוושינגטון מעל לליין.

משחק 91: וושינגטון רדסקינס - מינסוטה ויקינגס (‎+7). ההימור: 1

צילום: Getty Images

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק